Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnétek egy ilyen lányt/nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek egy ilyen lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Olyan anyagi helyzetbe került, hogy már a fedelet se tudja fizetni a feje fölé, se ennivalót, nincs se barát, se családtag, akihez fordulhatna pénzért és mivel öngyilkos nem akar lenni a prostitúciót válassza végső megoldásnak?
2012. okt. 3. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi közöm hozzá ezért nem is ítélem el


ku.rvák voltak, vannak és lesznek is

2012. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nagykoru,menjen dolgozni!
2012. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nincs más megoldás?
2012. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen 21
2012. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha úgy működne, hogy egyik munka megszűnik és utána azonnal van másik, minden szuper lenne, de vannak üres hetek, hónapok, évek(?), amikor hiába keresel nem találsz. Ilyenkor átlagembert kisegíti családtag/pár... eltartja. Ha nincs ilyen akkor... van ez. Ilyen helyzetben is kell enni és lakni valahol.
2012. okt. 3. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nagyon akar dolgozni,elöbb utòbb talàl.El álni qrvànak könnyebb,mint dolgozni és azt hallottam sokat is keresnek...Ettől én el itélem az ilyen csajokat.De hát sokközöm nincs.hozzà kivéve,ha a közelben "szolgáltat" és.olcsò mert akkor igényt tartok râ.attòl hogy mit gondolok ròla,dugni még jò lesz.De ha igen jò csaj akkor akár.össze is butoroznèk vele és.minden gondja megoldòdik.
2012. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont arról van szól, hogy aki keres, előbb-utóbb lesz, de amíg nincs utóbb, addig is kell min. megélhetés.
2012. okt. 3. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok megint,ha jò csaj vagy,nâlam el lakhatsz.
2012. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem

sohase lehet tudni, hogy ki miért lép erre az útra. főleg a mai helyzetben.

lehet, hogy árvaházból kerül ki 18 évesen, lehet, hogy a férje elhagyta, és nem ad pénzt, lehet, hogy megszűnt a munkája, és kilakoltatnák lehet, hogy valaki erre kényszeríti...

nem vagyok vallásos, de:

ne ítélj, hogy ne ítéltess..

2012. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem ítélem el. Ha jó a csaj akkor még talán be is fizetnék rá. Te ismered a szóban forgó csajt?

27F

2012. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!