Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lányt társastán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt társastánc közben felizgatni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány társastàncon,szerintem én is neki.Szeretném felizgatni,hogy még jobban ràm álljon,meg kíváncsiságból.Ja és persze nem feltűnően.Van valami ilyen módszer? Finom érintésekkel például? Lányok nektek mi jönne be? 16/F(-16/L)

2012. okt. 2. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lihegj a nyakára.
2012. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Halaszd a táncóra utánra!!:)
2012. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát jó szorosan, erősen húzd magadhoz, nézz mélyen a szemébe, meg finom érintésekkel igen jól mondod. de a nyakába lihegés sem rossz :D persze itt sok függ a koreotól mert ha simulós akkor azért könnyebb :D
2012. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dobd fel jó magasra. :D
2012. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 Tudom hogy utána kéne:) Csak kíváncsi vagyok lehet-e közben is
2012. okt. 2. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Csúsztasd a kezed a derekáról lefelé, és már érzed is a fenekét, ő meg a kezed!
2012. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja ez jó lenne hatos,de a táncsuliban nem szabad:(
2012. okt. 2. 18:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Súgd közben a fülébe: "Te fizeted a tanárt!".
2012. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Gondolj arra, hogy tanulni ment oda, ahhoz koncentrálni kell. Én rengeteget tanultam táncolni, és meg tudnám ölni azt, aki valaha is megzavart abban, hogy a drága pénzen nehezen kifizetett órán koncentráljak és annyit profitáljak az ottlétből, amennyit csak lehetséges. Hogy lehet egy olyan fiúhoz vonzódni, aki megkárosítja (ez esetben anyagilag) a lányt? Ha nem akarod magadra haragítani egyszer s mindenkorra, akkor nem órán csinálod!
2012. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazad van hetes.De ez nem ilyen véresen komoly,inkább ilyen kikapcsolódós jellegű.Ès ő is csinált már nekem hasonlókat..

És persze nem erőltetem a dolgot,csak kíváncsi vagyok a mikéntjére,hogyha lesz ilyen helyzet,akkor tudjam mi a dolgom:-)

2012. okt. 2. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!