Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lányt társastán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt társastánc közben felizgatni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány társastàncon,szerintem én is neki.Szeretném felizgatni,hogy még jobban ràm álljon,meg kíváncsiságból.Ja és persze nem feltűnően.Van valami ilyen módszer? Finom érintésekkel például? Lányok nektek mi jönne be? 16/F(-16/L)

2012. okt. 2. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne félj, nekem is húzták feljebb egy mozdulattal a kezem..

Meg még egyszer-kétszer és értettem a "szóból"..

2012. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mikor épp olyan mozdulat van, a lába tebb közelebb a csípőjézeh, lába közé.. engem tuti felizgatna. 15/L
2012. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha majd tudsz jobban táncolni, akkor már tudni fogod, hogy közben mivel lehet bizsergetni a lányokat. Ehhez lassú, intim tánc kell a hozzá való zenével, ugrálva nem lehet felizgatni senkit. Tánctudás terén a stílus szinte mindent visz, egy egyszerű blues kis extrákkal csodákra képes. Nem szabad segg-/csöcsfogósra venni a figurát, ott törik a varázs. Sokkal finomabban kell csinálni. Meg kell adni a lehetőséget, hogy a lány ragyoghasson, igazi dívának érezhesse magát, kicsit bele "kell szeretni", de mindezt lazán és határozottan... Művészet eltalálni a helyes arányt!
2012. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jól mondja előző..

Tényleg nem lehet leírni. Ahogy "halad" előre a dolog, azért amit csinálnál elutasítást kaphatsz, ha finoman haladsz előre, öt perc (ki tudja pontosan mennyi?) után már az jön/jöhet a "sorban", ha szabad így fogalmaznom.

Ez nem csak a táncra, bármire igaz egy "bimbózó" kapcsolatban.

2012. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!