Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dobnátok emiatt egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok emiatt egy lányt?

Figyelt kérdés
Adott egy olyan helyzet, hogy van egy barátnőtök, akiről kiderül, hogy rajta kívülálló okok miatt többet szellent, mint az átlag. Neki is iszonyat kellemetlen, mert ha a dolgok nem jönnek ki az nagyon tud fájni, ha meg mégis az a másik előtt nagyon ciki. Emiatt nem akar veletek egy ágyban/egy szobában aludni. ( azt hangsúlyozom, hogy megoldást folyamatosan keres a problémára, de egyelőre nincs)
2012. okt. 3. 15:21
 1/9 poiu ***** válasza:
99% hogy gluténérzékeny.
2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Emiatt miért dobnám?pukizik és kész.Semmi baj ezzel.

Normális embereket ez nem zavarja.

2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezért nem dobnám sehová. Pláne, hogy nem is tehet róla.
2012. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

nálam egy lány se fingik többet :D

27F

2012. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fingjál te is, hogy ne érezze annyira cikinek. Egy jó babfőzelék csodákra képes.
2012. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ha rotyogtat nem, ha emiatt nem alszik mellettem, azért már sanszosabb.
2012. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet özön oka, de emiatt biztos nem szakítanék, HA szeretem.

Te viszont elgondolkodtál a szakításon, mert feltetted ezt a kérdést..szereted te ezt a lányt?

2012. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2012. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
erre az öregek azt mondják hogy azaz igazi bizalom egy kapcsolatba ha mersz nyiltan(nem olyan kis sunyi laposat amit szoktál) szellenteni. ez egy tök természetes dolog eressze csak. pláne ha alszom kit érdekel?akkor én alszom felőlem homlokon is kakkanthat én nemhiszem h felébrednék.
2012. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!