Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélnétek egy ilyen 14...

Ti elítélnétek egy ilyen 14 éves lányt?

Figyelt kérdés

Hennázott

vörös haja van, nemezelt hajgumikat, karcsatot hord, több fülbevaló is

van a fülében (a jobban 2, a balban 3), laza a stílusa, lenge, színes

cuccokat hord, az INXS a kedvenc együttese, és nem szégyenli kibróbálni

azokat a dolgokat, amiket a "normális" barárai nem tennének (felmászni a

tetöre pl). Simán leül a fübe, nem zavaják a furcsa tekintetek.

Elítélitek ezt? Engem rendszeresen világr.bancnak néznek, pedig

egyáltalán nem vagyok az...



2013. júl. 23. 12:53
1 2 3
 11/22 Antimod ***** válasza:

"És imádok gyerek lenni! :P"


Szerintem nincs rosszabb, mint belesavanyodni a felnőttkorba, és ferdén sandítani azokra, akik bármiben is kicsit eltérnek az átlagtól ("a Normálistól").

Persze azért a határokat érezni kell, különben senki nem vesz komolyan. De megfelelő társaságban minden életkorban érdemes elengedni magadat, különben elszáll melletted az élet, te meg csak nézed, mint a múzeumban.

2013. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el. De ugye nem baj? Aranyos kis tini. Nyuszi ül a fűben.
2013. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
ŐŐŐ.... és miért is kellene elítélni :D nem értem, attól hogy valaki nem szürke kisegér, aaaaaaaa itt, azzal mi a baj ? 16/f
2013. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem ítélném el, ahhoz max. a jóistennek van joga, de majomnak tartanám, azt biztos."

Ha majomnak tartod akkor igenis ítélkezel...

Egyébként meg nincs két egyforma ember, csak az a fontos, hogy te jól érezd magad, boldog légy és a viselkedéseddel ne bánts meg másokat. Ha valakinek nem tetszik hát ez van :)

2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Kini :)) ***** válasza:
77%
Engem a r*banc típusok jobban zavarnak, mint a fura stílusúak. Én abszolút nem ítélném el, aki így viselkedik, vagy öltözködik. Legalább van önálló ízlése, és nem tömegember :D
2013. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért ítélnénk el? Szerintem legalább annyi ,hogy van saját stílusod, legyél az aki szeretnél lenni, ne foglalkozz mások véleményével... :) Am elég kemény ,hogy 14 évesen 3 nyelven beszélsz folyékonyan , kicsivel idősebb vagyok nálad ,de nekem 2 is problémát okoz :SS
2013. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ááá, nem durva. Imádok olyan nyelveken olvasni, amit más nem ért, meg cikizik amiket olvasok, így ha pl olaszul van, akkor senki nem fogja megérteni... :)
2013. júl. 23. 14:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Értem :) Hát az a senki elég erős volt :D Személy szerint nem hiszem ,hogy problémát okozna nekem annak a könyvnek az értelmezése ,ha olaszul lenne.. :)
2013. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
elsőre azt gondolnám hogy egy rossz hippy vagy de hogy nem drogozol az nagyon helyes.
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 BeuusC. válasza:
Már nem azért de ugyanilyen vagyok. vörös haj több fülbevaló egyik fülemben fültágító és van köldök pc-m. Nem vagyok r.banc. Van egy stílusod. Nekem is van. Mindenkinek van. Nem tetszik a fülbevaló kiveszed. Ennyi. Semmi nincs ebben:) Aki meg r.bancnak néz annak bajai vannak..
2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!