Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélnétek egy ilyen 14...

Ti elítélnétek egy ilyen 14 éves lányt?

Figyelt kérdés

Hennázott

vörös haja van, nemezelt hajgumikat, karcsatot hord, több fülbevaló is

van a fülében (a jobban 2, a balban 3), laza a stílusa, lenge, színes

cuccokat hord, az INXS a kedvenc együttese, és nem szégyenli kibróbálni

azokat a dolgokat, amiket a "normális" barárai nem tennének (felmászni a

tetöre pl). Simán leül a fübe, nem zavaják a furcsa tekintetek.

Elítélitek ezt? Engem rendszeresen világr.bancnak néznek, pedig

egyáltalán nem vagyok az...



2013. júl. 23. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

"és nem szégyenli kibróbálni

azokat a dolgokat, amiket a "normális" barárai nem tennének (felmászni a

tetöre pl). Simán leül a fübe, nem zavaják a furcsa tekintetek."


Ez ma már nem normális dolog? Régen a tetőn, fán szórakoztunk, a fűven fetrengtünk fél napokat...


Azt hittem hogy majd olyan dolgok lesznek a példák mint a drog meg ilyenek.

2013. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

félig....az hogy kipróbálsz dolgokat meg a fűbe ülsz abban nincs semmi, sőt szerintem ez a normális...

De 14 évesen több fülbevaló..akkor el tudom képzelni az öltözködésedet is...gondolom az a típus vagy aki 14 évesen 20nek néz ki...most még jó de 20 évesen 40 fogsz látszani tele tetoválással és jó sok csalódással a hátad mögött...

Élj úgy ahogy jó esik ne akarj ideje korán felnőni, arra lesz még időd...

2013. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

leul a fube :DDD

bocsi, ezen jot nevettem :DDDD

Addig amig egyeb baj nincs vele, normalisan tanul, nem tiszteletlen, nem drogozik semmi baj nincs vele!

2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem ítélném el, ahhoz max. a jóistennek van joga, de majomnak tartanám, azt biztos.
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tini azt hiszi, hogy amit ő csinál az nagyon különleges, és ő ezért nagyon őrült, különleges, aki kilóg a sorból.
2013. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem én sem hogy mi van abba ha leülsz a fűbe.

Bár ha mondjuk olyan helyen vagy ahol tilos a fűre lépni akkor még megértem, de ma már sokan furcsának nézik az embert ha a fűbe ül, mert sokan a pikniket is úgy képzelik el hogy megállnak az útszélén ahol van egy asztal és ott esznek, nem pedig a füves réten leterített pléden vannak.

Ha olyan környéken vagy ami inkább nagyváros vagy ha esetleg a fővárosba laksz akkor néha megértem hogy furcsán néznek rád. De ha mondjuk kis városban élsz vagy faluban akkor nem értem ezt a logikát.

Az hogy felmászol a tetőre, hú de nagy dolog, én elhagyatott épületek tetején mászkáltam főleg ilyen lapos tetőkön. Ami nagyon rozoga tető arra nem mászok fel nyilván mert nem bírná el a súlyomat, de ezzel sincs baj én szerintem.

Egyik ismerősöméknél úgy van hogy a házukra hozzá lett építve egy külön épületrész aminek a teteje a szobája alatt van és az ablakon kimászva simán rászoktunk menni és ott partyzunk meg minden, mivel lapos tető de masszív így elbír legalább 10 embert.

Hogy a tetőmászáson kívül még mire gondolsz azt nem nagyon értem, én ilyen idős koromba még fiatalabban is rengeteg hasonlót csináltam a barátaimmal, és nem értem hogy ez miért akkor baj hogy szeretsz őrültségeket csinálni.

A stílusoddal sincs semmiprobléma én szerintem te ilyen vagy és ennyi, néha nem kell foglalkoznod mások véleményével.

Én nem ítélnélek el téged ha ilyen vagy. Ha

lengén öltözöl az sem baj, mert miért lenne baj. Nyilván nem kell mutogatni a feneked meg a melled, de ha meleg van az ember alapból lengébben öltözködik.

2013. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hoppá, úgy tünik ezt kifelejtettem: jó tanuló, nem iszik drogozik, osztályelsö, 3 nyelven beszél folyékonyan. :) És imádok gyerek lenni! :P
2013. júl. 23. 13:10
 8/22 anonim ***** válasza:
Értelmetlenséget csinálni nem hsznos, és felesleges is.
2013. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg semmi baj nincs veled!
2013. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogod nőni :D
2013. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!