Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítélnétek azt a 17 éves...

Elítélnétek azt a 17 éves lányt aki itt az "ismerkedés" rovatban megismert egy 20 éves srácot és végül lefeküdt vele?

Figyelt kérdés
a lány csak nézelődött a kérdések között.. egy válaszolóval elkezdett privátban beszélgetni (vitával kezdődött az egész) de utána elkezdtek mindenféléről beszélgetni.. végül kiderült, hogy 35 km-re laknak egymástól...a fiú 2 éves kapcsolat után volt, a lánnyal való levelezés elkezdése előtt 2 héttel történt a szakítás.. a végén 2 hónap beszélgetés után találkoztak. és lefeküdtek. (nem az első találkozásnál persze..) a lány azt hazudta a fiúnak, hogy már volt szexuális kapcsolata.. a fiú meg elhitte. de a végén a lány bevallotta neki az igazat...

2013. júl. 4. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elítéllek, amiért buta vagy. Hagyd ezt az E/3-at.
2013. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert lefeküdtél vele azért nem, de azért h ilyen hazudozós liba voltál azért igen...
2013. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért ítélnénk el? Qrva nagy mákotok volt. Én már öreg motoros vagyok itt és eddig csak idióta nővel ismerkedtem meg.
2013. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzni felesleges volt neki. Egyébként meg dugtatok egy jót és akkor mi van? :DD Nem volt pasid, nincs ezzel gáz.
2013. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én nem ítélném el.

Ha ő ezt azért tette, mert vágyott rá.

Persze, vannak sémák, és elvárások.. amiknek a legtöbbet igyekeznek megfelelni. De amíg nem ártasz másnak azzal amit teszel, miért kéne ezeket követned ha nem akarod?

Mert "más nem tenné" ? És kit érdekel?

Ha ezzel magának sem okozott fájdalmat, és a srácnak sem.. akkor nincs miért elítélni. De még ha valami elítélendő dolog volna is ez, akkor sem tenném.. hisz ki az, aki nem hibázik?

2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Móóóunika showba illő történet.
2013. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én elítélem, bár lehet, hogy maradi vagyok...:)
2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát nem értem miért kellett hazudni, de te tudod.

Nem ítélem el, nem vagyok én senki, hogy ítélkezzek :D

2013. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy itt vadidegen emberek mit gondolnak? Neked ettől jobb vagy rosszabb lesz? NEM! Változik valami? NEM! Magyarul tök fölösleges a kérdés mivel édes mindegy ki mit gondol. Amugy nem, nem itéllek el. 29/N
2013. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!