Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítélnétek azt a 17 éves...

Elítélnétek azt a 17 éves lányt aki itt az "ismerkedés" rovatban megismert egy 20 éves srácot és végül lefeküdt vele?

Figyelt kérdés
a lány csak nézelődött a kérdések között.. egy válaszolóval elkezdett privátban beszélgetni (vitával kezdődött az egész) de utána elkezdtek mindenféléről beszélgetni.. végül kiderült, hogy 35 km-re laknak egymástól...a fiú 2 éves kapcsolat után volt, a lánnyal való levelezés elkezdése előtt 2 héttel történt a szakítás.. a végén 2 hónap beszélgetés után találkoztak. és lefeküdtek. (nem az első találkozásnál persze..) a lány azt hazudta a fiúnak, hogy már volt szexuális kapcsolata.. a fiú meg elhitte. de a végén a lány bevallotta neki az igazat...

2013. júl. 4. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, legalábbis amiatt, hogy lefeküdtetek, nem. D*gtatok egy jót, nem? Jól éreztétek magatokat, mindkettőtöknek jó volt, akkor mi a gáz?

Csak azt nem tudom, hogy mire jó a kamuzás? Fájt volna őszintének lenni? Szánalom.

2013. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkora sz*r drámaként meséled el, mint a jóban-rosszben, ember!!

Amúgy nem ítélek el senkit

2013. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
azért nem akartam neki elmondani mert akkor nem tette volna meg... nem akarta volna, hogy én az elsőt így éljem meg..
2013. júl. 5. 21:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehetek második?:)
2013. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
:D:D mekkora egy marha vagy
2013. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha nem az első lett volna, akkor egyáltalán nem. Így sem, csak így egy kicsit talán sajnállak, vagyis nem tudom elképzelni, hogy jó volt... elsőre egy "idegennel", de ha jó volt, akkor okés.


Amúgy ugye tudod, hogy az illető ezt simán olvashatja, és nyilván felismeri magát...

2013. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!