Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy?

Miért van az, hogy?

Figyelt kérdés
...hogy ha egy lány kevésbé szép, de többet hisz magáról, akkor más is szépnek tartja? Miért van az, hogyha valaki sértegeti a "barátait" azok még jobban szeretik? Miért változnak úgy meg az emberek? Miért lesznek a legjobb barátnőkből a legnagyobb ellenségek? Miért tiporják el az erősebbek a gyengébbeket? Miért? Miért van mindez?
2013. júl. 22. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Mások nem tartják szépnek, csak kihasználják hogy ő azt hiszi magáról.

2.Én se értem teljesen, de szerintem egyesek szerint izgalmasabb egy takony alakkal barátkozni mint egy kedvessel.

3. Szerintem ez ö

sszefügg a 4.-el. mivel jó barátnők vagytok, észreveszitek egymáson a legapróbb válltozásokat is, és ezért könnyen fordultok egymás ellen.

4. akit nem ismersz eléggé, az milyen jogon lehetne már az ellenséged?

5. Mert ettől érzik magukat erősebbnek. Ja ésmert megtehetik mert egy idő után a többiek valóban gyengébbek lesznek.

2013. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom de valami hasonló is közre játszik abban hogy utálok mindenki és magamat is azért mert emberek vagyunk
2013. júl. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik a kamaszkor, csillapodnak a hormonok és egyikünk se fogja többé így érezni. A múgya az inteligencia szerintem is egy rossz találmánya az evulúciónak.
2013. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!