Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok. Nagyon régóta már.. kb. 6 éves korom óta, most 16 éves vagyok(lány). Valahogy azt érzem hogy a fiúknak sokkal jobban tetszik, jobban bejönnek azok a lányok akiknek nincs szükségük szemüvegre.. lehet én értelmezem rosszul, de engem zavar, lehet meg is műttetem. Szerintetek nem olyan rossz ha egy lány szemüveges? Tetszhet így is másoknak?
2013. júl. 12. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet jól kinézni szemüveggel is :) mindenkinek más az ízlése, szerintem előnyös is lehet egy szemüveg..a műtétet meg szerintem hagyd..nagyon kockázatos
2013. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az exemnek volt szemüvege, igaz csak olvasni kellett neki, de kifejezetten tetszett ùgy. szal nem hátrány.
2013. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt mondják,h a szemüveg öltöztet.ha jól áll rajtad,nem hiszem h bárkit is zavarna.a műtéttel meg várj még 1 darabig.
2013. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint mindig is tetszettek a szemüveges csajok, és előnyben vannak. És nem én vagyok az egyetlen pasi, aki ezzel így van. Butaság lenne egy ilyen kockázatos műtét. Ha ügyesen választod meg magadnak a szemüveget (arcformához, szemszínhez, esetleg frizurához illően), kimondottan az előnyödre fog válni. Fölösleges női aggodalom :)
2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat... talán még átgondolom, azt hiszem 18 felett lehet a műtétről szó.. de ha valaki szeret az így is elfogadhat.. remélem :)
2013. júl. 12. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
elfog, hidd el, és szeretni fog..ne szégyelld a szemüveget, vedd úgy, mint egy kiváltságot, amit más nem élvezhet..ha viszont nagyon zavarna, ne műtétet használj, abba bele lehet vakulni :S inkább használj lencsét :)
2013. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Justicar ***** válasza:
10 éves korig nem érdekli őket, onnan max 16 éves korig cikizik, azután pedig megveszünk értük. :-)
2013. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a pozitív megértő válaszokat :) átgondolom :)
2013. júl. 12. 22:51
 9/10 anonim válasza:

17 éves fiú vagyok, van szemüvegem(-1) és amikor csak lehet, akk nem használom, mert lányosít.

A lézeres szem műtét meg jó ötlet, csak sajnos rohadt drága. Viszont tudtommal nem veszélyes, lézerrel kiformálják az eldeformálódott retinát, h pontosan olyan szöge legyen a fénynek, h sas szemmel láss;)

Mellékesen, hanyas dioptria? Mert 5-8 között nagy az esély, h csak 2-re sikerül megcsinálni, szóval egy újabb összeget bele kell nyomni a dokik zsebébe.

Nekem azt mondják az ismerőseim, h a szemüveg öltöztet, de szerintem ezt arctípusa válogatja. Szerintem egy szemüveges se szereti használni.

2013. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem a legjobb a szemem.. de már 1 éve nem romlott (-5-ös)
2013. júl. 13. 10:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!