Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz a szájízem. Szégyelljem...

Rossz a szájízem. Szégyelljem magam?

Figyelt kérdés

Egy külföldre szakadt magyar pasival beszéltem. 42 éves, nagyon jól keres, biztos egzisztenciával rendelkezik Németországban. Most megkeresett, beszélgettünk. Új autót vett, a barátnőjével ide-oda utazgatott, és két órán át ecsetelte, milyen jó volt neki, és mit vett.

Tudja, hogy elég rosszul állunk anyagilag, és mégis dicsekedett, még ha nem is szándékosan tette, de rosszul esett. :( Miközben mi ketten próbálunk megélni havi 140.000-ből, és egyetlen farmerom van, ő simán hazaviszi a havi 5-600.000 Ft-ot, és él, mint Marci hevesen. Kicsit elkeseredtem, és haragszom is rá azért, mert tudja jól, hogy alig élek meg. :( Szégyelljem magam, amiért egy pillanatra elkapott az irigység?



2012. nov. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld! Valószínüleg a fele sem igaz annak amit mond. Én is külföldön élek, de az 5-600 ezer ft-os kereset nem olyan hű de jó.
2012. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az itthoni helyzetnél mindenképp jobb. Kap borravalót is, mert olyan a munkája.
2012. nov. 18. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha havonta tisztán megvolna 100.000 forintom itthon.Marad a minimálbér, tegyem az Orbán agyába.
2012. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad.

42 éves korára lehetne annyi esze, hogy nem dicsekedik azzal amilye van, pláne nem egy sokkal nehezebben boldoguló magyar embernek. hacsak nem akarja mindenáron megutáltatni magát. Én dolgoztam évekig külföldön, tudom hogy néznek olyankor az emberre, amikor vesz egy jó kocsit, stb.

Dicsekedni sem kellett, kisvárosban tudja úgyis mindenki mi a helyzet.

2012. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki dicsekszik annak biztos nem áll olyan jól a szénája. Ha még igaz is, hogy annyit keres, akkor a magánélete egy csőd, és így akar kompenzálni. Normális, minden téren OK ember, nem dicsekszik.
2012. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!