Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyelljem a munkám?

Szégyelljem a munkám?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben dohányt járok törni ami igazi paraszt munka. Ha visszamegyek a fősulira tuti mindenki kérdezgetni fogja ki hol dolgozott, és szerintem ott még csak nem is hallottak erről a munkáról. Szerintetek legyek büszke, hogy ilyen nehéz munkát végeztem, vagy hallgassak inkább? Ti szégyellnétek?
2011. aug. 19. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha dolgoznál korházba ahol a növérek a szaros betegeket fürdetik az mennyivel jobb? akkor azt kellene mondanod hogy szart mostál... Szal szerintem nem kell szégyelned
2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelned, csak azok néznek majd le érte akik burokban élnek és még ásó sem volt a kezükben,de az ilyenekért nem kár.
2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figy,egyetemistaként,lányként egy kukáskocsiban ültem a sofőr mellett napi 14-16 órában.Igaz fizikailag csak az ülés és a figelés volt megterhelő,mert kimutatást kellett készitenem,de akkor is kukáskocsi büdössel meg mindennel ami ezzel jár.

De megkerestem vele annyi pénzt amiből kijött 2 hetes külföldi nyaralás és 1 éves koli kifizetése.

Én büszke voltam magamra,és nem titikoltam.Aki lenéz emiatt,tehet egy szivességet.

Eltelt azóta 1 év,végeztem,jó fizuért irodában ülök,de nem tagadom le miket dolgoztam eddig.

24/N

2011. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök vagány dohányt törni. Még én sem hallottam róla. Most mit parázol, nem ezzel fogsz foglalkozni egész életedben, hanem csak egy nyári munka volt. Én inkább büszke lennék rá, mintsem titkoljam. Az a baj, hogy sok mindent cikisnek találtok, pedig szerintem szuper, hogy ebbe is belekóstolhattál, más azt sem tudja milyen ez... (pl én sem:))
2011. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen.
2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ígz van, a munka nem szégyen! sőt, manapság örülj, hogy van, legyen az bármi!
2011. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!