Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy szégyelljem e...

Nem tudom hogy szégyelljem e emiatt magam, de 24 éves vagyok, és még nem voltam nőgyogyásznál. Soha nem volt semmilyen problêmám, a ciklusom rendben van,27-28 napra jön meg. Fog. Gátlot nem szedek. El kellene menjek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, akkor rákszűrés nem ártana. Szerintem felelőtlenség az, ha vki nem jár el ellenőrzésre.
2012. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harminc fölött azért majd érdemes lesz elmenni rákszűrésre,amúgy szerintem nem kell emiatt szégyenkezned.Nem sokat veszítettél eddig:)
2012. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mostmeg már,félnék mit mondana az orvos..mit mondanék neki?
2012. okt. 26. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

miért kellene szégyenled magad? autó vagy, akit olajcserére kell vinni, légszűrőt cserélni stb?....


Általában azért kellene menned, mert váltogatott partnerekkel élsz nemi életet, tömöd magadba a fogamzásgátlót, cigizel és "modern" nő vagy....


ha normális nő vagy, akkor pont most van itt at ideje, hogy először menj nőgyógyászhoz!


Én egy női dokit javasolnék neked, aki szintén jár időnként nőorvoshoz, ezért is jobban megérti minden gondodat beleértve az esetlerges szégyenérzésedet is.

2012. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!