Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy egy nő 30...

Miért mondják hogy egy nő 30 éves kora után elondul a lejtőn?

Figyelt kérdés
Annyira bosszantó 30 évesen teljesen fiatal ak érzem magam
ma 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki milyen életvitelt folytat.

35 évesen is nézhetsz ki 25-28 évesnek, hogy ha teszel is érte.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem mondják.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Nekik egy kicsit máshogy működik a biológiai dolgaik. Nehezebben esnek teherbe..de általában ilyenkor már soknak gyereke van és bekattan hogy nem kell annyira a férfiaknak.


A szépség és mulandó és a nőknél ez kritikus pont mert mindennek és mindenkinek úgy kell lennie ahogy ok gondolják..ha tehetnék az időjárást is szabályozni akarnák műhold nélkül 😂 stb stb..a nőnél nagyobb állat a világon nincs.


De egyrészt 30 éves az nem öreg és egyáltalán nem szoktak még a lejtőn lenni..sőt valamelyik még csak ilyenkor kezd el sziporkázni igazán.

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Az előzőnek mondanám hogy de sajnos sokan mondják. Szerintem azért mert sok ember fejében olyan sztereotípiák vannak hogy a harminc éves nő vagy egy családanya vagy pedig egy elkeseredett macskás nő. De amúgy ez szerintem is hülyeség, a harminc az abszolút nem idős, csak ez valahogy elterjedt.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baj a 30 éves nőkkel semmilyen szempontból
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Hát öregek, egy feszes, jó testű hoszonéves csajhoz képest.
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Dehogyis indul,már jó kis tapasztalatuk van a szexben is.


A testük se rosszabb

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

#6

Idén leszek 35 éves. Sportos, enyhén izmos testem van. Feszes a combom, fenekem, minden testrészem. Van itthon egy 10 kg-s és 2db 2 kg-s súlyzóm, amit edzéseimen használok.


Ezért is írtam az 1. válaszomban, hogy nagyon sok múlik az életvitelen.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
De a melleid már nem annyira feszesek, mint kb 10 éve tutira.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

8as akkor írj nekem privibe!🤭

7es vagyok 🙂

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!