Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez hasonlóan mióta...

Más is érez hasonlóan mióta 30 éves lett?

Figyelt kérdés

25 évesen fejeztem be az egyetemet, azóta a szociális életem kb a nullához konvergál. Az egyetemi barátaim szinte mind lekoptak, 1-2 emberrel beszélek csak. Sokan megházasodtak, gyerekük lett, persze erről is csak a közösségi médiában értesültem, mert sose hívott meg senki az esküvőjére. Kb az életem abból áll, hogy dolgozom, alszom, főzök, majd másnap ugyanez.


Másnak is ennyire unalmassá vált az élete?



szept. 15. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még 30 se vagyok, de már ez van. A régi barátaimmal már megszakadt a kapcsolat, újakat nem tudok szerezni. Teljesen izoláltan létezem.
szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem
szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1) akkor megnyugodtam, hogy más is ennyire elizolálódott Covid óta :)
szept. 15. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sorra tűnnek el mellőlem a srácok, mindegyiknek jobb dolga akadt.

Zajos magányban foszforeszkálok a sápadt fényű telihold alatt.

Kiss Tibi


Ezt a pár sort annyira bírom. Annyira igaz.

szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
35 vagyok, fizikai dolgozó. Nálam már az a kikapcsolódás, ha nem fáj semmim, és megnézek egy jó filmet. Ilyen ez a rohanó világ.
szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes, hogy sokan kínlódunk ugyanezzel, de mégsem találunk egymásra. Nekem már az is király lenne, ha kimennénk egy parkba, meghallgatnám a történetét, innánk kávét. De még erre se találok partnert. Lehet, hogy létrehozok egy oldalt, ahol ilyen emberek kereshetének fix időponthoz sétáló és beszélgető partnert. 🤷
szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen tematikájú discord szerveren, de kihalt. Nem mert megnyílni senki, beleértve engem is. Attól félek, hogy már késő. Azt a lendületességet, nyitottságot és pozitív életszemléletet, ami a kapcsolatok kialakításához kell, ezt már nem tudom produkálni. Fiatalabb koromban se voltam túl ügyes szociális téren, de most abszolút analfabéta szintre süllyedtem.
szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Kiss Tibi dalnak nagyon igaza van, sajnos.

Lélektelenné vált a legtöbb ember, ha pedig mégis beszélgetne valaki, akkor ránk zúdítja összes valódi,vagy vélt sérelmét, de úgy ,hogy levegőt sem kapunk.

Ne személyesen már amúgy sem akar senki találkozni, a régiek eltűnnek, újak pedig -ha vannak- mind a net bugyrai mögül írogatnak. A mobil és a net jó dolog,hasznos, csak éppen az emberi kapcsolatokat negálja le fokozatosan és tartósan :/


F

szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

A család ezzel jár, egy életig tartó rabszolgaság, így nincs idejük szórakozásra.


Olyanokat keress, akik nem álltak be a csordába!

szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok 5 éve nem vagyok fent semelyik social-media platformon. 2 éve végeztem az egyetemen és körülbelül azóta senkivel sem tartom a kapcsolatot. Mindenki éli az életét. Én egyedül vagyok, dolgozom, munka után a hobbijaimat űzöm és a kitűzött elérhető céljaim felé megyek. Az elején még vágytam a volt társasági életre, de az évek alatt számos szituáción mentem keresztül, aminek a következtével azt láttam a legjobbnak, ha alapvetően magammal törődöm. Ha valakinek segítenem kell akkor segítek, de nem érzem már szükségem volna másra. Összeségében amennyire furcsán éreztem magam ebben az elszakadási folyamatban, most már annyira élvezem az egyedüllétet. Mind 2 éleformának meg vannak az előnyei és a hátrányai és mindenki más feltételekben érzi jobban magát.
szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!