Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez hasonlóan mióta...

Más is érez hasonlóan mióta 30 éves lett?

Figyelt kérdés

25 évesen fejeztem be az egyetemet, azóta a szociális életem kb a nullához konvergál. Az egyetemi barátaim szinte mind lekoptak, 1-2 emberrel beszélek csak. Sokan megházasodtak, gyerekük lett, persze erről is csak a közösségi médiában értesültem, mert sose hívott meg senki az esküvőjére. Kb az életem abból áll, hogy dolgozom, alszom, főzök, majd másnap ugyanez.


Másnak is ennyire unalmassá vált az élete?



szept. 15. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

egyetem alatt csajok megismerik a szerelmuket, pasik a szerelmuket, mindkettojuknek egyetem alatt haverok, csajszik minden sor, hanyas, masnapossag, buli, kokain.


Valahogy lediplomaznak ("nem tudom hogy sikerult"), majd csajjal folytatjak vagy sraccal a parkapcsolatot ameddig tart - de tudjuk egy ilyen fiatal kapcsolat altalaban, sokszor, mennyi ideig tart, nem kell ide hogy en mar 19 evesen megtalaltam. Az atlag. Majd valoban 30 - 35 re talalja meg a csaj csavot vice versa, munkahelyen uj haverok, egyetemi haver(ok) eldobva, masik allas, te is eldobva meg a regi munkahelyi haverok is eldobva 1 - 2, majd ok is, uj melohely ok haverok is eldobva. Ez egy ciklus nincsenek ugymond orok haverok, egy ket barat van, de sokszor lattam, hogy az is tart 5 - 10 evig es a krematoriumban vegzi a dolog.

szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem már 20 éves korom óta ez van
szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!