Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy ember szerencsé...

Mitől lesz egy ember szerencsétlen? F

Figyelt kérdés
Én gyerekkoromtól kezdve bátortalan, visszahúzódó, gátlásos vagyok, sokat agyalok, görcsölök hétköznapi problémákon, nem merek belevágni kihívásokba stb. Olyan tipikus nyámnyila, bamba, kétbalkezes ember. Ez a furcsa hogy gyerekként ilyen vagyok, ez születéskor eldől vagy az első pár év történései meghatározóak (amikre nem is emlékszünk)? Mert más meg alapból olyan laza, magabiztos, gondolkodás nélkül belevág bármibe, megerőltetés nélkül halad előre stb.
tegnap 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Döntés+önfejlesztés kérdése. Én is ilyen voltam. középiskoláig rengetegszer megkaptam, hogy én soha beszélgetek senkivel, sose hallani a hangom.


Aztán rájöttem, hogy én nem főszerepet akarok az életemben, nem pedig csak mindig a 2. lenni mindenben.


Azóta eltelt pár év és kb 180 fokos fordulatot adtam az életemnek.

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szüleid is ilyenek?
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem
tegnap 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!