Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek indulatot a...

Miért érzek indulatot a flegma emberek iránt?

Figyelt kérdés
Pl. amikor elmondom a problémáimat egy fórumon, és valaki oda írja nekem, hogy mit húzom fel magam rajta, vagy a való életben lekezelően viszonyul az ötleteimhez, az nagyon felhúz engem. Nem is értem ilyen flegma emberek miért léteznek, de mivel nem verhetem agyon őket van rá mód, hogy valahogy elfogadjam őket?

ma 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
A leszarás- Itt is van ilyen a gyk-n. ELlenfordul a kérdezőnek, kiforgatja a másik szavait, ítélkezik, aláz, gyaláz. Én ezeknek annyit szoktam írni, hogy aki rendben van magával, az nem bánt, nem rombol, és a kommunikáci stílusa mindig magát az embert szimbolizálja, aki a kommunikációt alkalmazza. Aztán ossza be magának.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon magadra veszed a flegmaságukat, mert úgy érzed, nem fair, hogy így bánnak veled. Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy az ilyesfajta stílus, megnyilvánulás a legtöbb esetben amúgy nem is neked szól, "csak" ilyen az illető.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!