Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nőként a...

Miért van az, hogy nőként a nők jobban irritálnak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Alapjában véve azt gondolom, hogy mind nőkből mind férfiakból ugyanannyi szemét van mint jó ember, de észrevettem, hogy nőknél kevésbé vagyok toleráns. Pl. egy flegma nő 1000x-szer jobban irritál mint egy flegma pasi, én magam se tudom miért.

okt. 6. 13:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Engem is. Pl meloban Pletykálnak irigyek komplexusosak beszologatnak.

Hal eg engem beraktak az infóspasihoz meg a sofőrhöz, (pénzügyes vagyok összevonták az irodákat), es olyan békés jó hangulatban szinte boldogsagban telnek a napjaim:)

okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Engem is. A fodrásznál teljesen lepusztulok a sok karattyolástól, mire végzek.
okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Azért van, mert a nők irritálóbbak.
okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Én nőként félek is a nőktől mert nagyon gonoszak egymással! Saját bőrömön tapasztaltam! Bezzeg ha benyit egy lepukkant faszi, lenyeg hogy nadrág legyen rajta, már vigyorognak, eltorzul a pofája, kivörösödik, hirtelen muris lesz, megértő, jófej, emberszerető, haveri.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Senior Séf ***** válasza:
42%
Emberi mivoltunk hajnalán a férfi vadászott, a nő gyűjtögetett. Egy férfi életében létfeltétel volt az olyan bajtárs, aki megvédi a seggét, ha bajba kerül. A gyűjtögető nőnek a mellette hajlongó másik nő nem baj-, hanem vetélytárs volt. Ellenfél! Ezek olyan atavisztikus érzések,amik a mai napg élnek.
okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Én ezt a bőrömön éreztem végig, 5 ös, azt hittem beképzelem! Míg láttam, hogy nem!
okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

#5

Már több évtizede tudjuk hogy a vadászó férfi, gyüjtőgető nő hipotézis hibás (vagy is nem nemtől függött a vadászó/gyüjtögető feladat). De ha még igaz is lenne akkor sem állna össze az elméleted.

okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát valamitől gyűlölik egymást a nők pedig, 7 es!
okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

#8

Az internalizált nőgyűlölet mondd neked valamit?

okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Fiús többségű családban nőttem fel, az unokatesóim is mind fiúk voltak.

Szerettem focizni, reál végzettségem van. A munkahelyemen több a férfi, és fiaim születtek.

Ezekből következően mindig jobban értettem a férfiak logikáját, mint a tipikusnak tartott női manipulációt.

Nem idegesít, de mondhatni lepereg rólam az ilyesmi.

Ami igazán felhúz, az az ilyen tutyimutyi, nem mondok se igent se nemet, pasik. Képtelenség vele tárgyalni, mert csak húzza az időt, meg mellébeszél. A "nem" is válasz apám, mondd már ki!

okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!