Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem irritálnak csak az...

Engem irritálnak csak az ilyen leánybúcsús nőcsoportok?

Figyelt kérdés

Akik leszólítanak az utcán hogy vegyél meg tőlük pár száz forintért valami hülyeséget. Mert ez valami hülye játék hogy csak akkor mehet férjhez ha el tudja adni azt a valamit. Mit tudom én egy csokor kaprot, vagy valami értelmetlenséget.


Én kb olyan szinten érzem kellemetlenül ezektől az emberektől mintha egy húgy és szar szagú csöves jönne oda kéregetni...


2022. jan. 20. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére még nem találkoztam ilyennel, elég nagy baromságnak hangzik. :D

Mondjuk nem nagyon zavarna, ha értenének a "nem"-ből és békén hagynának.

2022. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, napi szinten beléjük botlasz, hogy ennyire irritálnak?:)
2022. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, végre először életembe nem fogatlanok jönnének zokni/kés/parfüm/redőny/öv miatt, hogy kell e, meg biztos nem kell, nézd milyen szép, eredeti, nem lopott...
2022. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyik unokatesómnak is volt ilyen a lánybúcsúján. Egy lufit kellet eladjon. Éjjel, a semmi közepén...

Szerencsére én ilyet nem tervezek.

2022. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Sosem találkoztam még ilyenekkel, de kifejezetten aranyosnak tűnik a dolog.


Erről a hozzáállásról viszont az jut eszembe, hogy minden héten legalább egyszer jön ide fel valaki azzal a szöveggel, hogy "miért olyan mogorvák a nők az utcán, hogy oda se lehet menni hozzájuk ismerkedni? Miért nem mosolyognak többet?", de akkor, amikor a nőknek van okuk vidámnak, és az emberek felé nyíltnak lenni, akkor meg inkább kussoljanak.😅


Nyugi... Ennyire nem kell depressziós szlávnak lenni.

2022. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig jobb, mint amit én láttam - a menyasszonynak ismeretlen férfiak alsónadrágját kellett lefotózni. Nyilván a pasiknak nem kellett teljesen levetkőzni, csak hogy azért látszódjon.
2022. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha a nőcsoport egyik tagját meglehetne dugni, akkor nem zavar.
2022. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Petrezselymet kell árulni a hagyomány szerint. A legtöbben értik és együtt örülnek a mennyasszonnyal még ha idegenek is. Ez a lényeg. Mellesleg a legtöbb lánybúcsús feladat olyan, hogy be kell vonni idegeneket. Ezzel arra ösztönzik a mennyasszonyt, hogy a világ előtt vállalja szándékát és küzdjön is érte, még ha csak jelképes is minden. Itt van kettő egyéb feladat, csak érdekességnek:


- Idős párokat kell leszólítani és megkérdezni őket, mi a hosszú házasság titka. (A mennyasszony papírt, tollat is kap, hogy jegyzeteljen.)


- Be ke mennie egy étterembe és elkérni egy bármilyen receptet, mint kezdő háziasszony.

2022. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

#8

Hát ez elég borzalmasan hangzik. :D

Miért nem jó, ha csak simán örül magának, miért kell ezzel másokat zargatni? :D

Mellesleg miért lenne "kezdő háziasszony", manapság már évek óta nem élnek a szülőkkel az emberek, mire házasodnak....

2022. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak hagyomány. Nem kötelező tartani.
2022. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!