Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki intenzívebben csinálja az...

Aki intenzívebben csinálja az önfejlesztést tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt érzem mintha hirtelen változnék meg. Nem tudom elhinni, hogy igaz lenne, mert szerintem nincs ilyen. Közben mégis mintha igaz lenne. Mintha mindennap 1 lépéssel más ember lennék. Furcsa érzés, mert olyan mintha egyik napról a másikra változnék meg hirtelen. Úgy érzem magam, mint akit kicseréltek.
ma 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Erre való az önfejlesztés 🤷🏻‍♀️...
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A hirtelenség nem biztos, hogy rossz :)

Én már majdnem egy éve, hogy más útra tértem, és én is tapasztalok hirtelen pálfordulásokat a személyiségemben, viselkedésemben.

Naplót vezetek, amit visszaolvasok néha, és döbbenet, hogyan tudok dolgokban rövid idő alatt másképpen gondolkodni, hozzáállni.

Én jelenleg egyaránt dolgozok a testemen és a viselkedésemen, és ahogyan fogyok, úgy változok meg gyökeresen. A visszahúzódó kövér, esetlen nőből egy erős, határozott és merész személyiség lettem, aki megvédi magát, nem hagyja, hogy elnyomják, példát mutat.

Eleinte ijesztő volt, magam is meglepődtem, meg hát ezzel kicserélődik a társaság is szép lassan körülöttem. Ami visszatekintve nem is baj, sőt, szükség volt rá.

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2


Húha. Pont ugyanezt tapasztalom. Kb. Pár hónaponta kikerül 1-2 negatív ember az életemből. Egyre inkább látom, hogy lelkileg másabb síkon mozgunk. Először a passzív agresszív embereket küldtem el az életemből. Mai nap a másokat hibáztató embereket és negatív látásmódú embereket. Lehet a végén nem marad senkim.

ma 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

#3 én úgy vagyok vele, inkább legyen csak 1-2 olyan ember körülöttem, akik elfogadnak, minthogy 100 másiknak lihegjek megfelelni. Nekem ebből elegem lett, és így most sokkal jobb. Mindent meg lehet szokni, idő kérdése :)

#2

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokáig én is lihegten és még én voltam letiltva stb. Most inkább azt látom, hogy fordult a kocka. Eddig nem tisztelt senki, most meg mintha ők futkosnának utánam.
ma 08:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve nem látom értelmét az online barátságoknak. Aki online akar barátkozni, valószínűleg ki se mozdul otthonról. Inkább eljárok napi szinten közösségbe.
ma 08:52
 7/9 anonim ***** válasza:

"Lehet a végén nem marad senkim"


Mondjuk annyira nem halad jó irányba az önfejlesztés, ha csak azt sikerül megállapítani, hogy rajtad kívül mindenki rossz.

ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Nyilván nagyon sok mindenre rájöttem, ha ennyire furcsán érzem magam. A kommentelőre reagáltam.

ma 10:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rosszak, csak más utat járnak.
ma 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!