Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tanácsot kérek. Mit tegyek...

Tanácsot kérek. Mit tegyek ,ha olyan az épület,hogy szinte mi haljuk ,hogy zajong már éjjel-hajnal is ,nem csak nappal jön rá a zizi és nem tudom mi a baja ? Fiatal nő vagyok .Mikor intenzívebben dörömbölt,akkor sem ment oda senki ,hogy..

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni.


Csakodja az ajtót,függönyt huzogatja jön-megy éjjel.


Nem megy dokihoz ,ha baja van.Nem hív senkit ,de ki sem megy,ha feszült sétára,futni. Nem értem,miért nem talál elfoglaltságot vagy kér segítséget Néztem a szembelévő házban ott simán elvittek egysrácot. Gondolom ot isakadhat aklinek gondja van.Itt nem értem miért nem csinál senki semmit mikor jobban hallani .


Ha mellettünk lévő kloffol,azt is hallani időnként. Kizárt,hogy a mellette lévő lakó nem hall semmit .


Írtam már sms-t a közösképviselőnek,amiben kérdeztem ,hogy mikor ér rá,de nem tudom ,hogy jót tettem-e.


Nincs kedvem ezzel az alakkal kontaktba kerülni. Az sem tudom,nincs e elme baja .


2020. nov. 30. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz erre így írni, mert picit összecsapott a kérdés, miből gondolod, hogy a szomszédos nem normális? Biztos, hogy tudja, hogy ennyire áthallatszik minden? Ha kicsit is normális a pasi kiraknék neki egy cetlit, hogy sajnos nagyon vékonyak a falak és megköszönnéd ha estétől reggelig próbálna kevésbé zajosan tevékenykedni, mert titeket zavar a mindennapi életben és alvásban. Ha albérlő, akkor a főbérlőjénél felnyomhatod, az valószínű hatásosabb lehet, mint a közös képviselő lépés, de én elsőnek a direkt megkeresést javaslom és nem az eszkalációt.
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!