Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most hogy elküldenek, milyen...

Most hogy elküldenek, milyen apróbb ajándékot adjak aminek örülnének a főnökök?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy ez furcsán hangzik de hát így alakult. Egyáltalán nem volt rossz hely de sajnos úgy alakult hogy kevesebb lett a munka ezáltal légyszámleépítés van, így hát fájó szívvel is de búcsút kell venni.

Ha te lennél a főnők minek örülnél nőként és férfi ként?



tegnap 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgott munkatárstól ajándék? Ez bizarr! Szerintem nem örülnének neki, hanem zavarba jönnének.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak nem én fogok nekik ajándékot adni miután leépítenek? Valakinek kellett neveket mondania, és az valószínűleg a főnököd volt.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ajándék,lehet hogy az de nem gond.

Az sem kizárt, de ők rendesek voltak, ezért ha csak apróságnak is tűnik de valamit jó volna adniuk.

Valamilyen csoki, bombon esetleg? 1000-2000ft között esetleg?

tegnap 23:55
 4/13 A kérdező kommentje:

Kellene valamit szerintem, legalább is eddig sehol sem voltak ilyen rendesek nagyon, tudom lehet butaság.

Azért valjuk be őszintén miért is ne? Állítólag ha újra lesz lehetőség pár hónap múlva jeleznek állítólag.

A nagy főnit nem ismeri nagyon senki, a kisebbeknek ebbe sajnos nincs beleszólásuk de mivel a kisebbek rendesek voltak így jó volna nekik adni valamit.

ma 00:01
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Adhatsz nekik, ha te szeretnél, nem dől össze a világ, de furcsán veszi ki magát. Te nem is haragszol?
ma 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha újra lesz lehetőség pár hónap múlva jeleznek állítólag"

Akkor így meg olybá tűnik majd, mintha nyalnál nekik, hogy protekciós legyél és téged hívjanak majd vissza.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5. Mai világban lassan már minden is furcsa lesz. 😁

Őszintén szólva kicsit már sok volt, így most jól fog jönni egy kis pihi.

ma 00:13
 8/13 A kérdező kommentje:
6. Erre nem is gondoltam ezidáig, igazából lehet de engem hidegen hagy,ha annak veszik akkor annak is vehetik, az a lényeg hogy mivel tényleg rendesek voltak ezért megérdemlik ezt a kis apróságot.
ma 00:17
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

1. ötlet: Férfinak bor, nőnek virág/csoki, meg esetleg egy levél hogy hálás vagy mindenért. Kár túlbonyolítani.


2. ötlet: Valami apróság ami a munkahelyhez kapcsolódik. Pl. fémmegmunkálós cégnek fúrószár, villanyszerelősnek egy marék érvéghüvely, asztalososnak csiszolóvászon, stb. "Sok munkát kívánok az <ajándék> mellé!"


Lehet vicces is, de csak ha hasonlóan viccelődős volt a hangulat a munkhahelyen. Pl. görbe fúrószár görbe lukhoz, előre elpréselt érvéghüvely, extra finom szemcséjű (értsd: elhasznált) csiszolóvászon..


3. ötlet: Ellopod a főnök autóját, lemosod-kiporszívózod, és visszaviszed a szomszéd utcába. "Hé főnök, asszem láttam az autódat a szomszéd utcában..." :-D (de ezt azé' inkább ne.)


Faterom a katonaságban pl. kitakarította a körletparancsnok irodáját, amíg az odavolt a kopaszokkal ordítozni. Ez volt a leszerelési "ajándéka".

ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Jó ötletek, köszönöm. 🙂
ma 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!