Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit több munkahelyről...

Ha valakit több munkahelyről elküldenek,az az ő hibája vagy ez gyakori a mai világban?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,aki gyakran írja,hogy megint új munkahelye van.

Többnyire pár hét után elküldik innen-onnan,de volt,ahol csak napokat dolgozott.


Ez szerintetek gyakori,vagy az illetővel lehet gond?

Vagy munkakör függő?


2022. jan. 25. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Esetenként változhat, de ha nagyon gyakori, akkor az emberrel lehet gond.
2022. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olyan helyről is elküldték már,ahová nem szívesen mennek dolgozni,mert alacsony a fizetés,pl postáról is.
2022. jan. 25. 19:48
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Szinte tutti, hogy komoly gondok vannak vele.
2022. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
hát akkor tuti alkalmatlan volt a feladatra
2022. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2 diplomája van pedig.

De talán a személyisége nem tetszik a munkaadóknak vagy nem tudom mi lehet az indok.

2022. jan. 25. 20:13
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy helyen nem működik, akkor nem volt szerencséje, oké. Ha két helyen, akkor már gyanús. Ha több helyen, akk tutti gázos. Simán lehet a személyisége.
2022. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5# hát a viselkedéssel simán elküldhetnek

vagy csak nem volt szerencséje

2022. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek mik azok a személyiségjegyek,amiket egyből kiszúrnak?


Én pl szociális fóbiás vagyok,és én attól félek,hogy ezt egyből kiszúrja a többi ember.


Én arra gyanakszom,hogy nála is lehet valami hasonló,de nála még ez párosul egy kis egoizmussal is.


Én is diplomás vagyok,én azt tanácsoltam neki,hogy akkor menjen el egy gyárba,onnan tuti nem küldik el.

De azt mondja,ő nem azért tanult...

2022. jan. 25. 20:35
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Válsághelyzetben (pl. ami kialakult a pandémia miatt) semmit nem jelent. Engem diploma előtt volt, hogy túlképzettségre hivatkozva utasítottak el főiskolás koromban olyan munkakörnél, amihez nem kellett diploma. Gondolom, nem akarták, hogy idővel előrébb akarjak lépni. Sok oka lehet, hogy elküldenek valakit, nem csak az, hogy vele van gond, de nyilván lehet vele is gond, de nem szabad egyből ezt gondolni látatlanban. Én egy korábbi válság idején voltam pályakezdő, igen, sok munkahelyem volt, mert egy olyan időszak volt, amikor senkinek sem volt stabil helye. Aki ezért elítél, az tehet egy szívességet.
2022. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Vagy a munkához való hozzáállása a gond: nem dolgozik elég hatékonyan, világtalan, nem jön rá mit kéne csinálnia. Vagy a kommunikációja.
2022. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!