Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnál, ha valaki...

Hogy reagálnál, ha valaki megkeresne, hogy a nagyszüleiről keres régi képet, és ha nálad van, akkor megvenné? (Mert nagyszüleitek ismerték egymást.) Elküldenéd, elutasítanád, vagy keresnél, és ha találsz, eladnád neki?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés ha valaki ezzel ír rád facen, de ez egy fura világ... hogy reagálnál?
2022. szept. 16. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem adnám el, oda adnám neki ingyen vagy esetleg csinálhatnánk belőle másolatot.
2022. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szívesen és ingyen odaadnam neki természetesen.
2022. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Csinálnék másolatot, és nagyon szívesen, ingyen odaadnám.
2022. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérnék több részletet, és utána kérdeznék a családban.
2022. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"ingyen odaadnam neki" - Ez komoly? Mármint nem ragaszkodnátok a saját családi fényképeitekhez?


Amúgy egy ismerősöm próbálta meg, és én abszolút csodálkoztam rajta, hogy eladták neki, mert nálunk ez családi emlék, amikhez abszolút ragaszkodunk, hogy a gyerekeinknek meg tudjuk mutatni, kik voltak a felmenői...

Mondta, hogy először volt egy nagy sóhajtás, majd közölték vele, hogy "Valahol biztos van, de nem tudom hol." És amikor pénzt ajánlott, egyből behívták, hogy keressük meg.

2022. szept. 16. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen úgy értem szkenneld be és ő csinálta magának róla másolatot.
2022. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

jó, de nem az én nagyszülőmről keres képet, hanem az övéről, nem? aki a enyémnek a ismerőse volt. most egy idegen néni-bácsi képét mit őrizgessem? ha az övé a rokon, az övé a kép.

dolgozd ki jobban a kis mesédet legközelebb.

2022. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az eredeti fényképet, amin az én rokonaim vannak rajta, nem adnám oda még pénzért sem, max. másolatot kaphatna. Amin az ő rokona van csak és én nem is ismertem az adott személyt meg úgy abszolút nem fontos számomra a róla készült kép, azt akár ingyen is odaadnám, vagy max. valami apróságot kérnék cserébe, mondjuk egy tábla csokit vagy ilyesmi.
2022. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!