Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek a 2020-20...

Hogyan jellemeznétek a 2020-2024 közötti időszakot?

Figyelt kérdés
ma 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gigantikus infláció őrületes mértékű morális válsággal karöltve. Eddigi életem "legszuperebb" 4 éve, hurrá.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fos.
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inflációt leszámítva nekem életem egyik legjobb időszaka.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022-ben elküldtek az Audiból létszámleépítés miatt, kevésmunkára hivatkozva. Folyamatosan pörög az infláció, sorban zárnak be az üzletek a városban, mert nincsenek vásárlók. 2023 végén örököltem 7.5 millió forintot, amivel kicsit megtudom alapozni a jövőmet. Jelenleg dolgozom.
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját életemben történtekről írok: Ebben az időszakban váltottam valóra a legnagyobb álmomat, életem eddigi legnagyobb utazása is ebben az időszakban történt, céljaimat folyamatosan valósítom meg, eljutottam olyan helyekre, amik bakancslistásak voltak, anyagilag teljesen rendben vagyok. Idén átéltem apukám legelső műtétjét, nekem már csak ő van szülő, és nagyon izgultam érte, pedig csak egy rutinműtétről volt szó, de előtte sose voltam jelen még ilyenen, előtte mindig apa volt jelen anya műtétjeinél.

Nekem röviden és tömören a változások időszaka volt ez a 4 év minden téren.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Psycho ***** válasza:
100%

Covid, lezárás, infláció, háború, válság, kiszámíthatlanság, instabilitás, migráció, a médiatartalmak elkorcsosulása, globális éghajlatváltozás fokozódása.


Az emberi kapcsolatok tovább csökevényesedtek, kishanzánkban az ellentétek tovább nőttek, az emberek befordulnak, bizalmatlanok, kilátástalanok.


Szóval sok a negatívum, de azért vannak jó dolgok is.

Ez szubjektív lesz, de engem pl. érdekel a tudomány, amiben pedig sok áttörés, fejlődés volt (elég csak a James Webb űrtávcsőre, és annak eredményei gondolni). Tudom, van akit ez hidegen hagy, nincs gond ezzel, de én inkább ezeket a híreket nézem, mintsem ami a TV-ből ömlik.


Voltak szép és izgalmas sportesemények (foci VB, két EB, Olimpia), amiket érdemes volt nézni az érdeklődőknek.

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2020 márciusban tört el az életem iszonyatosan.Elveszítettem, akit nagyon szerettem. Ismerkedési próbálkozások teljes kudarca,emberek magukba fordulása, végtelen önzés és anyagiasság, ami ezt a négy évet jellemzi.

Semmi jót nem várok a továbbiaktól sem :/


F

ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2020-2022: lelassulás;

2022-2024: fokozatosan fokozódó őrület.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!