Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van bármi olyan tevékenység...

Van bármi olyan tevékenység amiben egy 35-45 közötti nőnek nagyobb előnye van mint egy huszonéves nőnek?

Figyelt kérdés
szept. 27. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
35-45 évesen már van állása, esetleg saját lakása, félretett pénze, így jobban meg tudja engedni magának, hogy a hobbijainak éljen, azt vegyen, amit akar, eljárjon bulizni, vagy sportolni, beiratkozzon ilyen-olyan tanfolyamokra, esetleg utazzon, tehát anyagilag sokkal szabadabb.
szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

2-es


Ez szerintem eléggé egyéni és nem lehet ráhúzni egy egész nemzetre. Sokan jól tartják magukat, ugyan nem lesz soha senki újra 20-on éves, de ne legyen téves képünk a kort illetően. Nő és férfi ugyanúgy tud vonzó lenni szinte minden korban, csak tudni kell megöregedni. Na ez, ami nem megy sok embernek és Ők általában nagy befolyással vannak az emberekre. (celebek, influenszerek, akik nem akarják elfogadni a korukat)

szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Legtöbb munkában előny a tapasztalat. Illetve bármilyen "skilles" hobbinál.

Amúgy tök személyfüggő, én pl huszonévesen eléggé elhanyagoltam magam, 30 fölött kezdtem sportolni, a stílusom is akkor találtam meg, stb.

szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kibontom kicsit jobban mert eléggé félreérthető lett a kérdés. Konkrétan magam miatt kérdezem, mert 36 éves vagyok és még most ér abba a szakaszba az életem, hogy kb "csinálhatok amit akarok". Új dolgok amikre nem volt lehetőségem. Pl tanulás... 0 tapasztalat lesz a diploma mögött viszont leszek 40 éves. Sport...mondjuk a thai box tetszene igazán...tudok olyan fitt lenni mint egy huszonéves? Eléggé kompetitív személyiség vagyok, szóval szeretnék valami olyat is csinálni amiben nem kudarc fog érni a korom miatt. Van-e valami olyan amiben akár előnyt is jelenthet a kor?
szept. 27. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:

#5

A saját fittségeddel neked kell tisztában lenni. Hiába akarsz thai boxolni, ha pár méter futás után kiköpöd a tüdődet, semmi állóképességed, semmi fizikai erőnléted sincs.


A tanulás nem korfüggvénye. Manapság már élethosszig tartó tanulás van.

szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb nő ekkor már túl van a szülése(ke)n.

Élettapasztalat. -Ez főleg a párválasztás kapcsán meghozott döntéseknél fontos.

Háztartási praktikák.

Letisztult időbeosztási protokoll.

Az ilyen korú nők többségében már vastagon letisztult, hogy mit szeretnének az élettől, a kapcsolatuktól és hasonlók.

szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 36 évessen simán elversz egy 20 éves csajt.:) Milyen alkat vagy amúgy?
szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

"és borzasztóan le is pukkan a magyar nők többsége."


Mintha a magyar férfiak többsége Adonisz lenne

szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

3-as vagyok


Akkor minden nő leélt és undorító 35-45 között, ezt majd biztos felpontozzátok.

szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

#10

Nyugi, azt is lepontozták hogy munkában előny a több tapasztalat. :D Alternatív valóságban élnek.

szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!