Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen olyan tevékenységek...

Milyen olyan tevékenységek vannak, amiben nem számít ha valaki idős, meglepő módon jobb tud lenni, mint egy fiatalabb?

Figyelt kérdés

Például valódi vadászpilóták mondták, hogy az idősebbek a tapasztalatuk révén elp*csázzák a fiatalabbakat, hiába jobb a reakcióidejük.


Elvileg távgyaloglásban is meglepő módon jobbak tudnak lenni az idősebbek, hiába a fiatalabbak teste szinte minden sportágban jobb.


Leginkább olyan dolgok érdekelnek, amikben meglepő, hogy az idősebbek jobbak, tehát pl sakkban nem lepne meg, mert az talán pont egy olyan dolog, amiben idősebbet várnék jobbnak.



szept. 18. 10:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*jav. Lci ne írjátok, hogy Magnus Carlsen a világ legjobb sakkozója 33 évesen pont nem nevezhető idősnek, mert azt írtam, hogy NEM LEPNE meg, ha mondjuk 65 éves lenne... :)
szept. 18. 10:17
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Keresztrejtvény
szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja, most olvastam végig, akkor nem keresztrejtve
szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

keresztrejtvény*


Na, jobban írnak le egy kommentben mindent, mint én, ez biztos most már.

szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha igy nézzük akkor minden,mivel egy idősebbnek több tapasztalata lesz.Ez emberfüggő is.Én lusta vagyok a munkában ezt tudja a főnök is,ezért olyan technikákat találok ki amivel gyorsabban,hatékonyabban oldom meg a feladatot.Pl legutóbb egy fél napos munkát 2 órára redukáltam.Főnök mesélte az ismilyének az meg nem értette hogy ,azt mondja hogy hát van egy lusta munkásom.:D

Egy fiatalabb talán annyiban más,hogy másképp látja a dolgot vagy problémát mint egy idősebb.Más megközelítést alkalmaz.Ami egy idősebb-ben nem biztos,hogy megvan.

szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Bármelyik 20 éves nyikhajt az asztal alá iszok! 😁
szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Hátfájásban.
szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Halálozási statisztikában tutira jobbak :D
szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A távgyaloglást említetted, de a maratonisták is jellemzően idősebbek, mint a legtöbb sportban megszokott.
szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, amiben nem kell kiemelkedően gyors mozgás vagy nagy tömegek emelgetése. Pl. lövészet - láttuk, hogy az olimpián a török pasi milyen jó helyezést ért el spéci ruházat nélkül is.
szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!