Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki tesz valamilyen...

Ha valaki tesz valamilyen törvénybe ütköző tevèkenységet, az utána hogyan éli az életét?

Figyelt kérdés
Mit érez, mit gondol? Hogyan viszonyul hozzá a családja, a munkahelye? Itt akár az elítélés előtti-, akàr a büntetés letöltése utáni életre értem a kérdést..

#Büntetés előtt #Büntetés után
júl. 20. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az embertől és a környezettől függ.
júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem az is lehúzott az életről, hogy megbüntettek parkolásért, más meg nemi erőszak után is inkább tagad.
júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindegy, hogy embert ölt vagy adót csalt az illető. A gyíkosnak elég nehéz dolga lesz a későbbiekben. Azt adócsaló, mivel a fél ország ebből él ugyan úgy jól fog élni a a büntetés után is. I

ismertem olyat akit megfogtak elég komoly adó ügyekkel és kb 1 év után rendezte ezeket az ügyeket, gondolom a megfelelő összeg a jó zsebbe élt tovább mint marci hevesen.

júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ennek vannak rétegei. Nem mindegy hogy letöltöttél egy filmet a piratebay-ről, vagy mondjuk kimentél a játszótérre gyerekeket ölni. Ha annyi a kitétel hogy "törvénybe ütköző tevékenység" akkor egy kalap alá vehetőek. De azért érezzük hogy valójában nem ugyan olyan súlyú a kettő.


Konkretizáld légyszives.

júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!