Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokat csinálsz ami...

Milyen dolgokat csinálsz ami ellenkező nemre jellemző?hobbi,tevékenység?

Figyelt kérdés
pl.ismerek lányt aki pankrációkon vesz részt,és olyan videójátékokkal játszik gépen,xboxon,amit fiúk szoktam inkább. ismerek fiút aki szerette a barátok köztöt :D de sokkal meredekebb dolgokat is nyugottan elmondhattok.
máj. 19. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktam menteni a kisebb állatokat, pl. ha látom hogy csiga vagy cincér van az út közepén, megállok, fölveszem és berakom a füves részre. Tudtommal nagyon kevés ember csinál ilyet sajnos, és azok is 99%-ban nők, lány gyerekek. Én meg 28 éves férfi vagyok. De nem izgat mit gondolnak, fontosabb hogy segíthetek élőlényeken.
máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Simán elsírom magam filmeken, bármilyen megható jeleneten.
máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja bocs #2 vagyok, F/30+ :D
máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Videójátékozom, sci-fit olvasok néha, de szerintem manapság kevés olyan dolog van, ami kifejezetten férfiakra jellemző csak, fordított esetben több, mert a férfiak nagy része retteg, hogy valaki bzinak nézi őket vagy ilyesmi, ők sokkal gyakrabban maradnak a sztereotip férfi dolgoknál, még ha mondjuk egy srácot nem érdekelnek az autók, akkor sem az van, hogy helyette mittomén varr.
máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanaz, mint az 1-es válaszoló, csak 31 éves.
máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Építőipari segédmunkás vagyok, de csak kicsiben. 30 n
máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Kimerem mutatni az érzéseimet ami nemtől függetlenül szokatlan már.
máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit az 1 írt, nagy pacsi érte!! 🤙👏 Szintén férfi vagyok és szintén csinálom. Legutóbb egy szarvasbogarat raktam odébb a füves részre jó messze a bicikliúttól. Az a csoda hogy nem ment át rajta senki.


Ezen kívül pedig szoktam nézni a török sorozatokat. Szerintem nincs férfi aki rajtam kívül akárcsak egyet is nézne.

máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként most is a barátok köztöt nézem.

Amúgy szoktam naplót írni pl.

És szeretem a romantikus filmeket, a kedvencem a mielőtt megismertelek.

máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem a színes, mintás zoknikat és ha az véletlenül a női részlegen van, akkor onnan rendelem meg magamnak, ha tetszik.


29/F

máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!