Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokat csinálsz ami...

Milyen dolgokat csinálsz ami ellenkező nemre jellemző?hobbi,tevékenység?

Figyelt kérdés
pl.ismerek lányt aki pankrációkon vesz részt,és olyan videójátékokkal játszik gépen,xboxon,amit fiúk szoktam inkább. ismerek fiút aki szerette a barátok köztöt :D de sokkal meredekebb dolgokat is nyugottan elmondhattok.
máj. 19. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl érzelmes vagyok és érzékeny, néha besértődök, mint egy csaj, néha affektálok (nem szándékosan). Ingeket szeretek hordani bár ez nem csajos...
máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek horgászni, apával a kocsikat csinosítgatni, pucolgatni, rendbe rakni, érdekelnek a videójátékok, bár az utóbbi hónapokban nincs valami sok időm velük játszani. Valamint érdekel a robotika, az AI, sok ilyen tartalmat nézek, olvasok.
máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szintén amit az 1-es írt. Mondjuk annyi különbséggel hogy amikor vezetek simán ki kerülöm mind a csigàt vagy békát. Ha nem jön szemben senki... F.
máj. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Többen írjátok itt az állatok mentését. Miért gondoljátok ezt női tevékenységnek? Sztem pont ugyanannyi állatszerető férfi van, mint nő. Nem támadás, csak nem értem ez miért lenne nőies dolog?
máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvóbácsi vagyok.
máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!