Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged egy ismeretlen emberről...

Téged egy ismeretlen emberről mi az a 3 dolog, ami elsősorban érdekel, és miért?

Figyelt kérdés
Pl. egy társaságban megjelenik valaki, ahová szoktál járni.

máj. 3. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

a, Van-e mentalis betegsege (nem rosszindulat, mert en is abban vagyok)


b, Miert engem szolit meg, ott van ezer ember, en meg egyedul vagyok egy fapofaval


c, Mi alapjani itel meg egy embert belsoleg meg kulsoleg

máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A név az első
máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Vajon elfogad engem úgy ahogy vagyok?

Észreveszi rajtam a szorongást?

Mi az, amivel meg tudom kedveltetni magam?

máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

jószívű legyen,intelligens legyen,ne_legyen többnapos állott mosdatlanság-szaga. Ha futott, hogy elérje a buszt/sportolni volt, vagy állt hosszú ideig a forgalmi dugóban tűző napon, és ilyen alkalmakkor izzadt meg, az okés. De többnapos állott mosdatlanság szaga ne legyen.

Ja bocs,itt most jövök rá,hogy 4 lesz,bár lehet,hogy ez az intelligencián belül, hogy legyen nyitott. Ha hall valami új elméletet,ne söpörje le rögtön az asztalról,hogy "ez hülyeség",hanem engedje át magán a sajátbelső szrőjénhogy "ebben akár lehet-e még benne valami

máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 ezek a saját elvárásaid. Nem ez volt a kérdés.
máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Oh, harmas.... Sajnalom, hogy ebben vagy. Terapiara jarsz esetleg?
máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 igen, oldódik a probléma. Tudom, nem gondolkodok még egészségesen, viszont a kérdezőnek leírtam, bennem mi zajlik, mert erre kíváncsi. És tudom, nem vagyok egyedül ezzel a szorongással. :)
máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,akkor módosítom

az az ami érdekel,hogy


-jó szívű-e

-intelligens-e


stb.

máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy idegen és első látásra nem szimpatikus, akkor semmi nem érdekel vele kapcsolatban.


Ha szimpatikus és úgy látom van egy kis értelme is annak, hogy megismerjem, akkor egészségügyi állapot, családi állapot elsődlegesen.

máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7

Hajra akkor :)

Csak az tunt fel a valaszodban,a nyilvanvalon kivul, hogy ebben az allapotban abszolut nem is erdekel teged a masik, csak a hozzad valo viszonya, velemenye stb. Tudom, h a szorongas es a depresszio befele fordit, kvazi onzove tesz. Remelem, kijossz belole.

Off vege

máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!