Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szoktatok foglalkozni...

Mennyire szoktatok foglalkozni azzal, hogy kinek mennyire gyűrött a ruhája amit visel ? (busz,vonat, stb ? ) Ha foglalkoztok ,mit szoktatok ilyenkor magatokban gondolni ? Hogy az illető trehány?

Figyelt kérdés
És mennyire szoktátok megnézni, hogy ki mennyire összeillő párosításban van , mennyire harmonizál a ruhája ?
tegnap 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem gondolom, hogy trehány/igénytelen, mert a legtöbbször azért szúrom ki az ilyet, mert a saját "ruha-bakijaim"-ra ismerek rá (és magamat sem tartom annak) 😊

Szóval inkább sajnálom az illetőt, és valami olyasmit gondolok, hogy "szegény, legközelebb biztos ő sem fog felvenni lenből készült nadrágot a műbőr ülésre" (ez csak egy példa, pont ilyen nem történt még velem 😀).

Egy nem tökéletesen álló, gyűrődött ruha nekem csak egy (átmeneti) esztétikai probléma, nem feltétlenül függ össze az igényességgel, főleg nem a higiéniával, ezért ebből nem vonok le messzemenő következtetést.

A harmonizálás feltűnik, de inkább csak kirívó esetben (mind pozitív, mind negatív értelemben).

Én mondjuk nem vagyok nagy "csajos" öltözködős, gyakran járok tornacipőben, bő pulcsival stb., de arra igyekszem figyelni, hogy mondjuk piros pulcsihoz ne legyen rózsaszín körmöm stb. (legnagyobb meglepetésemre ez nem általános...).

És vállalom, hogy mondjuk egy 20 perces helyi buszút vagy többórás vonatozás alatt el-elbambulok az utastársakra, ha valami kirívó, akkor simán feltűnik, ettől nem érzem úgy, hogy nincs életem :)

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem nézegetek ennyire másokat, nem érdekel a ruhájuk se.
ma 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Irodában dolgozom, elég sokan hordanak inget, így roppant feltűnő, ha valaki gyűrött ruhában van. De pl a városban/buszon nem nézem, mert nem érdekel, nem ismerem, nem tudom mitől gyűrődött össze, stb. :)
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűrött ezt gondolom: jaj de jó, ő sem mindig tökéletes, én is nézhetek ki néha hülyén. Ha koszos vagy büdös a ruhája, az zavar, vagy ha látszik hogy az összes darab egyenként vagy 100.000, és mégis ronda az összkép, ilyenkor azt gondolom, bm öltöztél volna olcsóbb boltból, aztán inkább költsd a pénzt valami stílus tanácsadásra.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Nagyon, aki nem tud normáisan felöltözni az alábbvaló.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, halálosan nem érdekel, ha valaki nem vasal vagy zöld nadrágot hord Hupikék Törpikékes pulóverrel meg Mikulás sapkával és társai. Az szokott érdekelni, ha meglátok egy konkrét csövest a járaton, hogy ezeket meg mi a fsznak engedik fel az összeszart gatyájukkal, hogy ezek után kelljen leülni aztán. Mások ízlésficamától nekem nem lesz semmi bajom, hordja mindenki ami neki tetszik.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!