Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szoktatok foglalkozni...

Mennyire szoktatok foglalkozni azzal, hogy kinek mennyire gyűrött a ruhája amit visel ? (busz,vonat, stb ? ) Ha foglalkoztok ,mit szoktatok ilyenkor magatokban gondolni ? Hogy az illető trehány?

Figyelt kérdés
És mennyire szoktátok megnézni, hogy ki mennyire összeillő párosításban van , mennyire harmonizál a ruhája ?
tegnap 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon igénytelen vagy extravagáns valaki, akkor annyit megjegyzek magamban, hogy ha neki így megfelel, akkor nekem okkkkééé. Nincsenek nagyon arra felesleges energiáim, hogy mások öltözködésével ilyen szinten foglalkozzak😂
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira még nem üres az életem, hogy ennyire másokéval foglalkozzak.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ennyire unatkozni, mint te.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekel, de ha valami furcsa vagy extravagáns akkor eldöntöm magamban, hogy áhh ezt biztosan nem venném fel. De ha meg látok valami szép ruhát, akkor meg, de jó lenne ha nekem is ilyenem lehetne. :) ma pl láttam egy gyönyörű kabátot. Irigyeltem a hölgyet aki viselte. Nem baj.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elfoglalt es nem megfeleloen valasztotta az anyagot. Vannilyen . Majd legkozelebb olyat valaszt,ami birja a gyurodest. A streccs anyagok pl.
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően ápolt, nem büdös meg szutykos, akkor nem érdekel. Sőt, fel sem tűnik.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem még soha az életemben nem figyeltem erre. Csak az éri el az ingerküszöbömet, ha valaki extra koszos/büdös ruhában van vagy ha kivételesen tetszetős dolgot visel. Előbbinél a menekülési riasztás, utóbbinál a pozitív rácsodálkozás kapcsol be.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen apróságot észre sem veszek. Azt veszem észre, ha valaki rendesen koszos, büdös, zsítol tocsog a haja. Hát nincs ilyenkor jó véleményem.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Totál nem érdekel.
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 klipsch100 válasza:
100%
te valami vasalóügynök vagy?
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!