Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem köszönnek VISSZA...

Akik nem köszönnek VISSZA ismerősnek az utcán, tőlük kérdezem. Miért nem? Mik az okok?

Figyelt kérdés

Amikor láttad, észrevetted, de még csak halkan sem viszonzod.

Néha előfordul velem és nagyon felzaklat az ilyen. Ma töröltem egy idősebb ismimet, régebben szomszédok voltunk. Mikor látta hogy közeledem feltette a napszemüvegét (nem sütött a nap 😂). Nagyot ráköszöntem de minek...

Az eset után azonnal töröltem fb ismerősök közül 🤷

Szal nem ő az első eset...


tegnap 14:54
 1/8 anonim válasza:
28%
Ha ennyien nem akarnának észre venni, akkor lehet először magamban keresném az okokat. Velem nem szokott ilyen előfordulni.
tegnap 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ritkán de van, hogy még köszönni sincs kedvem.

Mondjuk ha valaki köszön vissza köszönök.

De ha rossz napom van, úgy elkerüllek, hogy köszönnöm se kelljen.

tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2:

Ennyien... Mennyien, annyit írtam hogy volt már ilyen.

tegnap 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Talán elbambul?
tegnap 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs belőled haszon, így érdektelen vagy számára.
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fel se tűnt neki, hogy törölted. Amúgy meg bunkó dolog nem köszönni.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ugyanabban a közegben látnak, mint amiben megszoktak és nem ismernek fel.. vagy egyszerűen mennek valahova és nem akarnak elkésni..
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rossz az arcmemóriám, sokszor sokáig gondolkozok, hogy egyáltalán ismertem-e az illetőt. Félhomályban meg esélytelen, hogy bárkit is felismerjek. De ha köszönnek visszaköszönök.
tegnap 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!