Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vészelitek át a téli...

Hogy vészelitek át a téli félévet? Szeretitek a hideget vagy hozzám hasonlóan van aki szívből utálja?

Figyelt kérdés
Örök nyár híve vagyok. Most, hogy már egyre hidegebb van és reggelente csíp is, a szokásos érzésem van, hogy májusig, de lehet júniusig nem szabadulunk ettől az érzéstől. Ha lehetne meleg, forró éghajlatra költöznék még ma. Régóta várom, hogy az éghajlatunk annyira megváltozzon, hogy eltűnjön a hideg innen és valahogy a hideg évszak csak hűvös legyen, ilyen 18-20 fok, és az év nagyobb részében 30-35 fokok legyenek legalább. Sőt nekem a 40 is jöhet, a meleggel semmi bajom, légkondim nincs. Télre viszont ki kellett építeni a cirkót, mert a korral csak fázósabb lettem, és bár egészségügyi gondjaim nincsenek, de nehez tűröm ha a hideg miatt folyik az orrom, elrekedek. Nem is tudom felfogni, hogy van, aki tudja élvezni a hideg időt, mindig csodálkozom rajta, hiszen én azt látom még annak is folyik a taknya-nyála, aki annyira mondja, hogy de jó neki és ugyanúgy felveszi a nagy és vastag bundát, mint én, aki utálja. Ilyenkor mindenki beteg, dugig vannak az orvosi rendelők, a buszon, metóron, villamoson egymás képébe köhögnek az emberek szinte és fulladásig. Undorító komolyan az egész, nyáron legalább ezek a betegségek sincsenek, illetve nagyon kevés embert érint.

okt. 14. 09:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Vitaminokkal, antidepresszánssal, próbálok mindig kimozdulni ahogy az időm és az időjárás engedi.
okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Ketnaponta kiirsz egy ehhez hasonlo kerdest...

Koltozz mar el Ugandaba.

okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

A hideggel semmi bajom, felöltözök.

Az állandó sötétség ami miatt eret akarok kb vágni minden télen. Kb nem látom a kertem napfényben hónapokig, minden nap vaksötétben botorkálok munkába és haza, teljesen lehoz az életről és depresszióssá tesz.

okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
45%

Ha örök nyár lenne örök boldogság lenne. Én csak szeretném megkérdezni Istentől hogy miért kellett tél ebbe a világba meg ez a magyar éghajlat? hogy már októberbe fagyközeli hőmérsékletekre kell felkelni, random torokfájásokkal, stb.

Igazán begyorsulhatna már ez az úgynevezett globális felmelegedés, ami nem tudom hol van éppen.

okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
24# Végre valaki, egyetértek! Sajnos a globális felmelegedés nagyon lassú folyamat csak felnagyítják... ezer évekbe telik majd mire elolvad az a nyomorult jég a sarkvidékekről, lehet ember se él már a bolygón, mert kiírtja saját magát. Én szerettem volna átélni mikor jégmentes a bolygó és nincs tél, hanem örök nyár van itt is nálunk.
okt. 15. 22:01
 26/37 anonim ***** válasza:
67%
Eszmeletlen buta vagy kerdező hogy a globalis felmelegedesbol csak annyit fogsz fel hogy mindig meleg időjaras lenne.. es nyilvan minden mas valtozatlan lenne.. ahh kar is rad szot pazarolni.
okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
#26 a primitív gondolkodásod ne itt reklámozd, köszi. Senki se írta, hogy minden változatlan maradna, de volt jégmentes a bolygó és éltek az emberek enélkül a szar hideg nélkül is, még jobban is.
okt. 16. 10:35
 28/37 anonim ***** válasza:
42%

Meg jobban? Mennyivel jobban? Pontosan hogyan eltek? Hanyan voltak kb? Milyen fejlettsegi szinten eltek? Te tudnal aszerint az eletforma szerint elni, ahogy ők akkor? Nagyon erdekelne ha leirnad a reszleteket..

(A kerdesem nyilvanvaloan csak költői, tudom jol hogy halovany fogalmad sincs semmiről, a napocskas időn tul semmi mas nem tud beferkőzni a beszűkült kis agyadba)

okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Fogalmad neked nincs semmiről. A jégkorszak sokkal élhetetlenebb volt, több járvány is pusztított annak hatására, hogy a hidegben az emberek átfázták, immunrendszerük nem bírt megfelelően működni és a hideg, párás idő mindig is kedvez a vírusoknak, baciknak. A jégmentes évszázadokban viszont Grönlandon is zöldövezet volt, legelők, szántóföldek, termelés, mezőgazdaság. Ma ott élhetetlen, egy óriási sziget, ahol alig él ember, azok is eszkimók. Fogalmad neked nincs semmiről, egy fagyhalott vagy kb agyilag.
okt. 16. 22:41
 30/37 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, mert szeretnék emlékeztetni minden kedves emberkét arra, hogy a téli óraátállítás jövő hét vasárnap lesz.


Komoly közelségbe kerültünk.

okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!