Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék motiváltabb,...

Hogyan tudnék motiváltabb, élettel telibb lenni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, amikor nem jön rám ez a hangulat, viszont újabban egyre gyakrabban fordul elő.

Most délután olyan semmilyen kedvem van, de nem jó értelemben.

Hogyan tudnék motiváltabb lenni?



#motiváltság #élet teli
jún. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Sokszor gondolkozom, hogy semminek semmi valódi értelme nincs. Én meg fárasztom magamat a fölösleges körökkel.
jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább rám egyfajta rossz kedv tör néha, de nem mindig.

Viszont amikor rám jön, akkor eléggé lelohaszt.

Ezen akarok változtatni, hogy több ilyen ne legyen.

jún. 2. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Legutóbb mitől lett rossz kedved? Milyen gondolataid voltak?
jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kertészkedjél
jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van esetleg olyan hobbid, tevékenységed, amit szívesen végzel, ami örömet ad? Ezek ilyen napokon, órákban sem tudnak felvidítani?

Hogy állsz a mozgással? Engem ilyenkor messze az tud a legjobban feltölteni, ha pár órát a szabadban lehetek, vagy kicsit meghajtom magam, mondjuk, biciklizem, evezőgépezem egyet.

jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alapvetően jó kedvem szokott lenni, bár lehet közre játszhat az, hogy mostanában sok emberből kiábrándultam és most ez lehet.

Edzeni szoktam, mozgással nem hiszem, hogy lenne probléma, mert jövök megyek, mint a távirat.

Ami a leginkább kikapcsol az a vezetés. Azt nagyon szeretem, főleg éjjel a legjobban a kisebb forgalom és a csendesebb időszak miatt.

jún. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!