Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív és/vagy negatív...

Kürtőskalácska kérdése:

Milyen pozitív és/vagy negatív tulajdonságokat tudnál magadról mondani?

Figyelt kérdés

Szerinted mik azok a tulajdonságok amik legjobban meghatároznak, amik a személyiséged alapjai?

Illetve milyen negatív tulajdonságaid vannak?

Próbálsz azokon változtani?

Egyáltalán tusdsz-e magadról mondani negatív tulajdonságokat?



tegnap 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Pozitív. Kedves vagyok. Negatív. Dohányzom.
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
A dohányzás nem tulajdonság:)
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Pozitív: kedves vagyok, empatikus és segítőkész, egyesek szerint jó a humorom, megvan a magamhoz való eszem, gyakorlatilag minden érdekel ezért elég sok témáról lehet velem beszélgetni.


Negatív: Türelmetlen vagyok, néha az őszinteségem tapintatlan, nyers bunkóságba csap át (ez néha a humoromra is igaz), makacs és önfejű vagyok, néha nem tudok mértéket tartani, és van még ezer meg ezer, viszont hiába jó dolog ismerni a saját hibáinkat, hülye aki reklámozza őket!


Természetesen amin úgy érzem változtatni kell, azon igyekszem változtatni. Ez gyakorlatban általában azt jelenti, hogy mérsékelni próbálom a negatív tulajdonságaimat, hisz nem feltétlen lehet minden rosszat kiirtani egy emberből. Ha lehetne, tökéletes lenne, márpedig olyan ember nincs. :)

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív:

segítőkész és kedves vagyok, becsületes, megbízható, szavahihető, tisztességes. Ha hibázom, elismerem és vállalom is érte a felelősséget. Állítólag mosolygós is - sokan ezt mondják legalábbis.


Negatív:

hajlamos vagyok az agyalásra, dolgok túlgondolására. Amire nem vagyok büszke, az az, hogy mostanában (az utóbbi, talán, 2 hónapban) lobbanékony is. Nem csapkolódom, nem rendezek jelenetet, hanem felhúzom magam, és sajnos káromkodás is becsúszik és nyersen is tudok fogalmazni. Amit utána mindig megbánok.

Nehéz, de tényleg azon vagyok, hogy visszább vegyek és megszűntessem ezt a lobbanékonyságot, mert komolyan senkinek sem jó és, ahogy írtam is, nem is vagyok rá büszke.

tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egoista pcs vagyok. Ez pluszos és minuszos egyben. Empatikus vagyok, bár ezt sokan kétségbe vonják, nem szeretek lelkizni és direktben megmondom, amit gondolok, de csak akkor, ha érdekel a téma, ha nem akkor hazudozok, mint a vízfolyás. Szerintem elég jól ismerem az emberek motivációit és szeretem ezeket a motivációkat kivesézni, legalábbis magamban. Ha valaki szimpatikus, akkor támogató szeretek lenni. Szeretem az érdekes embereket és ez mostanában inkább lefelé érvényesül, azaz érdekel, hogyha valaki magához képest is alul van, akkor az miért van.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem a barátaim rokonaim stb elmondása alapján.


Pozitív.

-egyenes vagyok,teljesen őszinte,megbízható.

-Azt mondják jó a humorérzékem (bár néhány ember szerint meg néha nagyon rosz:))

-segítőkész vagyok ha valakinek van valami baja segítek neki.(Persze ha nem használ ki)

-bármilyen gond van én nyugodt vagyok nem kezdek el egyből izgulni.


Negatív.


-a túlzott őszinteségemből már töbször is volt gond,illetve már nyersnek és tapintatlannak is mondtak már.

-igaz,hogy segítőkész vagyok de nem vagyok olyan szempontból empatikus,hogy szavakban alig bírom magam ilyenkor kifejezni.

-ami az egyik legnagyobb hibám,hogy nem bírom (szépen mondva) a c-type-okat, a régebbi sérülésem miatt.

Ezen az utolsón próbálok változtani de egyszerűen alig megy.

tegnap 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Akkor te egy rasszista egoista pcs vagy:)
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A rasszistát még el is fogadom de az egoizmusom miben merül ki?
tegnap 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
A 3-ból kettő negatív tulajdonságod egoizmus, a 3. meg rasszizmus.
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A narcizmus helyett az egoizmus megismerésében kellene a ma élő embereknek elmerülnie, mert ez a társadalom döntő többségét érinti.
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!