Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív és/vagy negatív...

Kürtőskalácska kérdése:

Milyen pozitív és/vagy negatív tulajdonságokat tudnál magadról mondani?

Figyelt kérdés

Szerinted mik azok a tulajdonságok amik legjobban meghatároznak, amik a személyiséged alapjai?

Illetve milyen negatív tulajdonságaid vannak?

Próbálsz azokon változtani?

Egyáltalán tusdsz-e magadról mondani negatív tulajdonságokat?



tegnap 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pozitívum:

-Jó lelkű, kedves, empatikus, segítőkész vagyok. Nekem is jó a humorom. Rengeteg viccet ismerek és szeretem ezekkel nevetettni az embereket. Lelkiismeretes vagyok.

Én alapvetően jó embernek tartom magam.

Sok pofont kaptam már és sok fájdalom ért már és a sebzett szív a legkedvesebb.

-Nagyon türelmes vagyok és nagyon ritkán bántok meg másokat. Akkor sem emelem fel a hangom ha igazam van nehogy megbántsak másokat. (Ez inkább hátrány?)

-Nagy tisztelettel vagyok a másik iránt

Nem csak ember iránt, tisztelem a természetet, az állatokat. A kutyákat, macskákat szeretem, bár a macskákat jobban, van is kettő akiket nagyon szeretek.



Negatívok:

-Kicsit nagy az egóm. De vagyok olyan ember hogy elismerjem ha tévedek még akkor is ha ez fájdalmas mert azzal sérül az egóm.

-Néha lusta vagyok és hajlmos vagyok a dolgokat felhalmozni. Gyakran van olyan, hogy napokig alig pihenek mert annyi dolgot halmozok fel.

-A kedves szívem miatt papucs vagyok és nem tudok az asztalra csapni amikor kell. Nehezen tudok kiállni magamért és másokért.


Úgy hirtelen ennyi jutott eszembe

28/f

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pozitív: empatikus vagyok, kitartó, alapos, kreatív, lelkes, őszinte, jó titoktartó + elvileg nagyon megnyugtató a kisugárzásom (?)

Negatív: hangulatember vagyok (ezt nem másokon vezetem le vagy ilyesmi, hanem a saját teljesítményemet befolyásolja durván a hangulatom), a kitartásom néha puszta makacsság, az alaposságom néha perfekcionizmus (ami nem azt jelenti, hogy mindig tökéletes munkát végzek el, hanem azt, hogy nonstop elégedetlen vagyok magammal), szorongó vagyok és stresszhelyzetekben izolálom magam

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pozitív: Nem éneklek olyan rosszul, nincs annyira rossz ízlésem, nem vagyok valami nagyon hülye.

Negatív: nem vagyok valami tipik városlakó, sőt, kb tipik földlakó se.

(bónusz negatív: szeretem néha azt a szót hogy tipik, pedig ez elvileg nem szabályos)

ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!