Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdjem le ezt a rossz...

Hogy küzdjem le ezt a rossz érzést és stresszt?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy még tavaly a könyvtárban integetett nekem egy idegen fiú. Meglepődtem és nem integettem vissza. Ebben az évben azon a buszon egy fiú kezdett utazni, akinek az arca hasonlított az előzőre, de a haja világosabb és hosszabb volt. A barátnőmmel beszélgettem róluk, és rávett, hogy kérdezzem meg a nevét, mivel hasonlít egy ismerősünkre. Ma a könyvtárban voltam, és pont mögöttem ült a tavalyi fiú, akit összekevertem a buszossal, mert azóta a buszos levágatta a haját. Gondoltam most vagy soha és megkérdeztem a nevét. Hiba volt. Tök hülyének nézett. A filmekben olyan könnyen megy, én meg összekevertem a másikkal. Nagyon gáz volt. Elrohantam, és tökre ilyen rossz érzés volt, nagyon szégyelltem magam, nem tudtam semmihez fogni mert minródig ez jutott eszembe, és legszívesebben kitöröltem volna. Ebbe a könyvtárba járok, gyakran fogok vele találkozni, baromi rossz érzés, nem múlik el, pedig csináltam légzőgyakorlatot, meg racionálisan átgondoltam, de nem segített. Baromi rossz. :(

okt. 11. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Bakker ha en összekverek vkit valakivel akkor is simán tud menni tovabb a beszélgetés, még humoros is lesz.
okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja nem egy pasimmal is igy kezdtem hogy már jártunk de nem egyszer volt még az elején hogy meg se ismertem hirtelen ha szembejött az utcán. Csak lestem hogy atyaég ki ez a helyes pasi?

Aztán leesett hogy bakker a barátom.

Volt akit még le is magáztam mert a céghez jött be hozzám es elsore azt hittem vmi ügyfél🤣

okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác csak simán meglepődött. De biztos nem agyal rajta, lehet mar el is felejtette az egészet.
okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!