Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok,? ha írigy...

Rossz ember vagyok,? ha írigy vagyok azokra akik boldogok esetleg párkapcsolatuk is van házasságuk, és azokra is akiknek gyerekük van és azokra is akik egészségesek.

Figyelt kérdés
tegnap 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az irigység önmagában nem rosszindulat. Amíg csak várakozás.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

* vágyakozás,


h bárcsak nekemis lehetne ez meg az

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Irigynek lenni úgy nem jelent semmit, ha úgy gondolsz bele, hogy de jó lenne ha nekem is...

Pl ha valaki elmegy egy jó helyre nyaralni, hát nyilván irigylem, hogy oda én is szívesen elmennék, de ennyi, Semmi rosszat nem kívánok a másiknak, nem ítélkezem, hogy neki most ez szerintem nem jár vagy ilyesmi. Akkor van baj az irigységgel, ha tetlegességig fajul, hogy irigy vagy a másikra, és direkt keresztbe teszel, úgy hogyha neked nem jön össze akkor másnak se. Na az úgy már beteges.

tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, hanem csak olyan, aki mindig mások életével foglalkozik ahelyett, hogy a sajátját megoldaná és így persze észre sem veszi a saját életében felbukkanó lehetőségeket illetve nem tesz semmit önmagáért, hogy jobb legyen.


Irigyelni mások sikereit, örömeit mindig könnyebb, mint észrevenni a mögöttük rejlő rengeteg munkát, erőfeszítéseket és azt, hogy ha te is meghoznád a kellő áldozatot, akkor a te életed is lehetne jobb....

tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!