Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelenségnek számít,...

Igénytelenségnek számít, akinek lábszaga, izzadása van, minden férfinél, nőknél ez előfordul?

Figyelt kérdés

példának hogy aki gyárban vagy irodai, esetleg mezőgazdasági munkát vagy bármilyen munkát végez, és napvégére mikor otthon leveszi, bakancsát, sportcipőt, vagy bármilyen lábbeliben beleizzadt, lábszaga lesz, igénytelennek számít, még akkor is ha tesz érte valami, minden férfinál vagy nőnél ez előfordul, milyen időközönként? olvastam pár kérdésben is, hogy szóvá is tették, még munka végén is hogy erős lábszaga volt, és így tovább.


Ha kérném rossz indulatú, troll kommentelők, ha lehet kíméljetek.



tegnap 19:33
A kérdező szavazást indított:
Gyakran fordul elő lábszag.
Sűrűn, mindig előfordul lábszag.
Rikán fordul elő lábszag
Nincs szaga, nem fordul elő!
3 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszókat előre is..


Illetve ki mit használ szag ellen, a fürdésen kivül is..

tegnap 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem igenytelen. Van,aki szereti.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek büdös az izzadsága az azért van, mert hulladék ételt, sok húst eszik. Nem kell, hogy büdös legyen az izzadság.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
7# részben, de függ a munka állóképességtől, mit dolgozik, emberi szervezet, súly, illetve a cipő, zokni vagy harisnya összetévőnél is...
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig volt büdös a lábam és már bőven felnőttként találtam rá megoldást. Szegény családban nőttem fel, mindig a legolcsóbb cipőt és a legolcsóbb zoknit voltam kénytelen hordani. Be is büdösödött bennük a lábam mindig.


A megoldás: pamutzokni és jól szellőző, jó minőségű lábbeli. Drágább, mint a műanyag, de megéri. A pamutzokni leginkább a lényeg, mert nem rohasztja be a lábad, mint a poliészter.

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!