Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemző rád az impulzus...

Jellemző rád az impulzus váráslás? Előfordult, hogy impulzus váráslásnál nem jártál jól? Mit vettél és mi volt a hátránya?

Figyelt kérdés

okt. 4. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jellemző, ezért most már minden pénzt, ami nem létszükséglethez kell, azt egyből befektetem.


Általában cipőkben, ruhákban, táskákban és mindenféle szépészeti kellékekben merült ki, de azok tényleg nagy mennyiségben.

okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Inkább az impulzus kosárba tétel, aztán azok törlése miután aludtam rá egyet. Az életem nagy részében nem voltam anyagilag eleresztve, így nem engedhettem meg ilyesmit. Miután lett pénzem, becsúszott 1-2 kisebb impulzusvásárlás, korábban luxus dolgok pl. parfüm, smink, de nem veszélyes tételben és megbánni max 1-2 impulzusból megvett turis cuccot bántam meg. A netes rendelés tudna inkább behúzni ilyesmibe de ott van ez a módszer, hogy kosárba vagy ha van akkor kívánságlistára rakom és vagy kivárok rá egy akciót vagy simán gondolkodom rajta pár napot és csak akkor veszem meg, ha utána is úgy érzem, hogy kell.
okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt időszakom, amikor csokikat, édességeket vettem, sokat.
okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ma pl. egy őszilevet vettem meg, mert megkívántam a boltban.

Ennél nagyobb tételben soha nem vásároltam meggondolatlanul dolgokat, általában valami üdítő, kávé, gyümölcslé kerül a kosárba pluszban, de mára már a bevsásárlás részévé vált, hogy veszek magamnak valami itókát, amit megiszok, amíg haza nem érek.

Online általában részegen történik ez, és általában csak a kosárba/kívánságlistára kerül fel a cucc, aztán később tudok szelektálni. Egyszer viszont foglaltam részegen egy fapados repjegyet Koppenhágába. Nem bántam meg, mert végül elmentem és jól éreztem magam, nagyszerű város, biztos visszamegyek majd!

okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen nekem is volt ilyen időszakom, de általában "csak" egészségtelen rágcsálnivalókban, üdítőkben nyilvánult meg a dolog. Azóta szerencsére visszább sikeredett venni ebből, bár akadnak néha elcsábulások.
okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!