Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordul, hogy megrendezetten...

Előfordul, hogy megrendezetten vagy "véletlenül" új emberek társaságába kerültök, és az első találkozás után többet nem kértek belőlük?

Figyelt kérdés

Nekem rendszeres, többnyire nem elég szimpatikusak, nekem valóak ahhoz, hogy újrázzak. A véletlen azért került idézőjelbe, mert nemigen történnek velem véletlenül találkozások.

Nektek mindenki társasága jó, vagy legalábbis a többségé? Elgondolkodtató, hogy nekem keveseké.


ma 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkánb úgy fogalmaznék, hogy azok vannak többségben, akik totál semlegesek maradnak számomra. Nem azért nem találkoznék velük, mert valami rosszatt tettek, vagy valami taszít velük kapcsolatban, hanem egyszerűen csak nem voltak rám hatással, untatnak... rz a nem illünk össze dolog. Nem kell ilyen emberek társaságában lenned.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!