Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van olyan, hogy beteges...

Ha van olyan, hogy beteges hazudozó, akkor olyan is van, hogy valaki beteges ígérgető?

Figyelt kérdés

Egyik nőismerősöm, akivel már nem vagyok beszélőviszonyban, ilyen... Még az utolsó találkozásunkkor is ígérgetett, hogy majd ide meg oda is elmegyünk, meg minden, mikor előtte meg azt írta, hogy ritkábban szeretne találkozni, mert kevesebbre van igénye (kb félévente taliztunk)

De persze nem csak találkozgatásokkal kapcsolatban ígérgetett.

Egyik nap beleolvasgattam a régi üzenetváltásainkba... A pasiját sem mutatta be, de hogy majd játszhatok a szimulátorukkal, meg megköpölyöz engem... Mondjuk én is hülye voltam, hogy nem láttam, ezeknek mennyire nincs realitásuk.



aug. 7. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ilyenek: megfelelési kényszeresek úgy, hogy nem gondolják át, hogyan is kivitelezzenek dolgokat.
aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, pl. a kormánypárti politikusok.
aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, a kormány pl. mindig is beteges ígérgető volt. 😆
aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagybátyám ilyen. Mióta az eszemet tudom, fűt fát ígér, de esküszöm, nem emlékszem olyanra, hogy bármit is betartott volna. Ő ilyen, ráhagyja a család, hogy a levegőbe beszél.
aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egy barátom volt ilyen. Mindig beígérte hogy behozza az adott dolgot suliba de sosem tette. Állandóan esküdözött hogy végre nem fogja rólam lemásolni a házit de mindig hazudott. Szerintem a kettő összefügg
aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!