Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek előfordul lábizzadása,...

Akinek előfordul lábizzadása, lábszaga, igénytelenek számít, előfordul veletek is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy gyári vagy irodai munka után izzadt, lábszaga lesz, az igénytelen embernek számít, akkor is, ha tesz is érte valamit?

júl. 31. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn fordul elő!
Gyakran fordul elő!
Ritkán fordul elő!
Nincsen szaga, nem fordul elő!
24 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérném hogy a troll és rossz kommentektől kíméljetek, köszönöm aki válaszól. ( Nem szükséges választ adni.)
júl. 31. 18:50
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek izzad a lába és mindenkivel előfordul, hogy lábszaga van. Nyilván van akinek jobban izzad, de semmi baj nincs ezzel. Lehet kapni sprayt, krémet, midnenfélét rá.
júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Egyik ismerősöm mesélte, hogy izzadós a lába, és szóvá tették neki párszor, pedig ahogy tudja ápolnia, azért tettem fel ezt a kérdést, hogy másokkal is előfordul e, köszönöm a választ,
júl. 31. 19:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Ápolja#
júl. 31. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Akadnak megoldások a spray-től kezdve a normális cipőig. Szerintem eleve a cipő anyaga és zokni anyaga számít a leginkább. Vannak túrázós cuccaim, amiben nem lesz büdös a lábam egész napos viselet után sem, meg vannak olcsó zoknijaim amit ha felveszek 10 perc múlva magam érzem, hogy lábszagom van.
júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nőként bevallom, hogy izzad a lábam. Nyilván nem csuromvíz a zoknim, de nedves. És előfordul, hogy enyhe szaga is van. Szoktam sprayt használni. Azt gondolom, hogy ahogy előttem is írták, a zokni meg a cipő anyaga is sokat számít, illetve valakinek a testi állapota/genetikája is. Szerintem nem igénytelen. Az összes embernek izzad a lába.
júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
73%
Én Mycosid hintőport szoktam szórni a cipőmbe, túracipőmbe, nekem az bevált.
júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít igénytelennek, mert mindenkivel előfordulhat, még olyannal is, aki azt tudja magáról, hogy nem izzadós.

Alapvető fürdés, szárazra tisztítás alap.

júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Elő tud fordulni ilyen bárkivel, legyen az illető bármennyire ápolt, igényes. Az izzadás teljesen normális dolog.

Vannak rá nagyon jó láb spray-k, különféle drogériák saját márkásait szoktuk venni.

júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek beizzad a lába egy zárt cipőbe. Normális. A gond akkor van, ha valaki 3. nap is ugyanabba a zokniban van, nem fürdik és a cipőjét se mossa ki soha.
aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!