Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek hasonló?

Előfordult már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy kórházban feküdtettek valamilyen oknál fogva és mondjuk az ápoló/nő gonoszkodott veletek vagy esetleg bunkó volt egyszóval nem úgy viselkedett ahogy kellett volna?

júl. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de rokonlátogatáskor nem egyszer tapasztaltam ilyet, nem is az ápolók hanem az orvosok részéről.
júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Epilepsziás vagyok, de több, mint tíz éve nem volt rohamom. Más miatt voltam kórházban és az éjszakás nővérke hétkor bejött, és lekiabált, hogy azonnal vegyem be a gyógyszereimet, amiket erre szedek. Mondtam neki, hogy este 9kor kell bevennem, akkor meg még csak 7 óra körül volt. A táskám az éjjeli szekrényen volt, kihúzta a cipzárt, és elkezdett kotorászni benne, hogy hol vannak a gyógyszerek, most fogom bevenni, mert ő látni akarja, hogy beveszem. Na itt felemeltem a hangom én is, hogy k*rvagyorsan vegye ki a kezét a táskámból (kézitáska, a pénztárcám, a telefonom és az irataim voltak benne), és bele ne merjen nyúlni még egyszer. A gyógyszert meg akkor fogom bevenni, amikor szoktam, ha nézni akarja, este kilenckor jöjjön be. Valami infúziót kellett még bekötnie nekem, nem reagált arra, amit mondtam, csak kivette a kezét a táskámból, majd azt mondta, hogy emeljem fel a kezem (az infúzió miatt) és szó szerint idézek, azt mondta "különben a lyukába tolom fel az egészet". Mondtam neki, hogy vegyen már vissza, mi baja van velem, akkor látott életében először. A szobatársam is felháborodott, hogy mit képzel magáról, meg elkezdte mondogatni nekem, hogy tegyek panaszt. Erre elhallgatott a nővér, bekötötte az infúziót, majd ilyen passzív-agresszív mosollyal mondta, hogy este kilenckor itt lesz. Nem jött, csak valamikor éjfél körül, felkapcsolta a villanyt, ezzel felkeltett mindkettőnket, hogy én azt ígértem, kimegyek szólni, ha bevettem a gyógyszert. Mindketten mondtuk a szobatársammal, hogy erről szó nem volt, és hogy attól, hogy nem jött, én bevettem őket (ahogy 8 éves korom óta minden nap). Erre azt mondta, hogy elhiszi, de ő nem akarja hogy műsort rendezzek (!!!) a műszakja alatt, majd rohamot imitált, rángatta a fejét meg a kezét hátra. Rohadt megalázó volt, én köpni nyelni nem tudtam, már sírhatnékom volt a büdös parasztja miatt. De nem ért itt véget, éjszaka még kétszer bejött egy másik nővérrel, aki amúgy egy fokkal normálisabb volt, hogy ellenőrizzenek, de nem tudom, mit vártak, hogy majd a roham rájuk vár, míg bejönnek? Reggel meg vizitkor úgy adott át, hogy problémás vagyok és nem működök együtt a kórházi személyzettel. Ott megkérdeztem tőle, hogy mégis miben nem működtem együtt, meg mondtam, hogy mesélje el azt is, hogy a táskámba nyúlt, meg paraszt módon beszélt velem. A váltás meg kb röhögött rajtam, de ők már nem bántak így velem.


Néhány hete volt ez, nagyon fontolgatom, hogy panaszt tegyek, de még nem vagyok túl jól ahhoz, hogy bemenjek a betegjogi képviselőhöz.

júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tegyél panaszt, ahol csak lehet, ilyen tróger nem való emberek közé. Ez felelősségteljes, empatikus embert kíván!
júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!