Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknál státus, hogy...

Férfiaknál státus, hogy valakinek családja legyen?

Figyelt kérdés

Én ezt figyeltem meg így, amíg felnőttem rokonoknál, tanároknál, főnököknél, hogy gyakorlatilag mindenki azért küzd, hogy jó állása, sok pénze, magas státusa legyen, hogy tetszedjen a nőknek és elmondhassa magáról, hogy van családja. Ez tényleg egy státus is.

Azok, akik még nem törekszenek erre, a kényelmes életet szeretik vagy csak laza kapcsolatokat alakítanak ki, azok le vannak nézve, hogy gyengék, semmirekellők. Vagyis nem tudják sokan, főleg a középkorú vagy idősebb férfiak elképzelni, hogy valakit ne érdekeljen ez a téma, annak ellenére, hogy van egzisztenciája.



okt. 7. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom csak az alsóbb kategóriás körökben státusz ezek szerint. Én nem forgok ilyenekben, én még ilyennel nem találkoztam.
okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes válaszolóéval egyezik az én meglátásom is.


Nem tartom státusznak, inkább úgy fogalmaznèk, hogy aki még magát sem tudja megfelelően fenntartani, az ne gondolkozzon családban. De ettől még ha valaki megugorja, hogy egynél több főre elegendő a jövedelme, az azért még nem státusz, mert nem akkora szám.

okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj. Én a második csoportba tartozom, 38 évesen. Nem vágyok saját családra, hisztis feleségre, és bömbölő gyerekre sem. 2024-ben nem gáz ez a hozzá állás, mert rengeteg 40+ os barátom van így. Inkább fizetek a csajért, így is olcsóbban jövök ki, mint egy barátnő fentartása. Szex megoldva, mással meg minek nyüglődjek?
okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Azért akinek családja van, arról legalább feltétezhető, hogy valami értelmes, hasznos dolgot csinál szabadidejében. Akinek nincs, az mit csinál? Semmi hasznosat.
okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

#4 ekkora baromságot🤣🤣🤣

Nem egy olyan CSALÁDOS embert ismerek, akik szabadidejükben lepasszolják másnak a gyereket, szabadidejükben csalják a házastársat. Igen, biztos hasznosabb programok ezek🤣

okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

4


Milyen szempontok szerint hasznos, vagy nem hasznos egy tevékenység?

okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#4

Ezt én sem értem mire fel írod, családos emberek közt is bőven van alkoholista, munkanélküli, vagy olyan, aki munka után csak simán otthon döglik a tv előtt egy sörrel, a feleség meg intézze a dolgokat. A külvilág felé persze verheti a mellét, hogy ő családos, de ezért írtam, hogy ez csak státus.

okt. 7. 11:23
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

4-es, ami számodra nem hasznos, én csak olyan dolgot vagyok hajlandó a szabadidőmben csinálni.

🖕

okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%

#6


"Milyen szempontok szerint hasznos, vagy nem hasznos egy tevékenység?"


Mert a nem családos emberek mit csinálnak? Kutyát sétáltatnak (azt is gyerekpótlétnak használják), a fiatalok nyomják a PS-t, konditerembe járnak meg kocsmáznak, kb. ennyi.

okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9


Süt belőled az ostobaság. Szerinted csak ezek a tevékenységek léteznek. Létezik olvasás, nyelvtanulás, túrázás, utazás, színházba járás, van, aki szeret barkácsolni, kézimunkázni, festeni, a konditermen kívül is van egyéb sporttevékenység..stb. Egyébként mindenki azzal tölti a szabadidejét, amivel akarja. Nem fontos, hogy egy tevékenység hasznos legyen, nem teljesítményről szól egy szabadidős elfoglaltság.

okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!