Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a férfiaknál?

Miért van ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Ha bunkón koptassuk le, mert nem akarunk ismerkedni ,vagy ha nem írunk vissza nagyképű pics@k vagyunk, akik nem érdemlik meg, hogy az ember foglalkozzon velük.

Ha meg kedvesen, egyenesen elmondjuk hogy ne sértsük meg, akkor azt hiszi, hogy van még esély és tovább próbálkozik.(hónapok múlva is)


szept. 11. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Mert az ilyen embereknek komoly pszichológiai problémáik vannak és jobban is jársz, ha az ilyeneket offolod mielőbb.


Ne vedd magadra.


S ez igaz férfiakra, nőkre egyaránt.


Az értelmes, normális pszichés álapotú emberek nem viselkednek kritikán alul s el tudják fogadni az igent és a nemet is. Akkor is, ha kellemetlen vagy pl húz a szíve feléd. Ember marad.


Az tény, hogy egyre ritkább az ilyen ember.


Már megszoktam, hogy sok a problémás egyed. Amikor nem viselkednek rendesen akkor csak annyit mondok nekik nyugis békés hangnemben : na látod? Pont az ilyen viselkedés miatt nem működne köztünk a dolgok.


Míg én békés, emberséges vagyok, addig te így viselkedsz. Ez hosszú távon nem életképes.


Aztán csendbe maradnak, elszégyenlik magukat a vulgárisabb pedig Q anyázik...


Ez van.


Sok időbe telt mire ráleltünk egymással a párommal. Egy tiszta szívű, természetéből fakadó kellemes személyiség. Az a holland férfi, aki elrabolta szívemet anno.

szept. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél túlzott sértődöttség miatt. A másodiknál pedig a túlzott magabiztosság miatt.


Alapvetően pedig azért, mert nem fogadják el, az elutasítást.

szept. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy nincs olyan, hogy "a nők", úgy továbbra sincs "a férfiak" homogén halmaz!
szept. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Miért viselkedsz bárkivel is bunkón? Alap dolog tisztelettel beszélni másokkal

Azért mondják hogy bunkó picsa vagy mert az vagy, úgy viselkedsz

szept. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#5, az aki nem érti meg, hogy nem akarok ismerkedni, mert van már egy párom 5 éve, és mégjobban kezd nyomulni, mert azt hiszi hogy hazudok és mivel kedves voltam ,úgy érzi ,hogy szabad az út. Ha hamar elküldöm melegebb éghajlatra utána, megmondva hogy fogyatékos-e, hogy nem érti, még a háttérpékemen is látszik a párom, akkor én vagyok a nagyképű pjcsa.
szept. 12. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul értelmezik valamilyen szinten az egészséges vadászösztönt. Az értelmileg zavaros típusú férfi csak abban lát kihívást, ha másoktól, mások elöl sikerül elhódítani nőt, - olyanban, aki szemmel láthatóan nem kell senkinek, nem lát kihívást. Elítélem az ilyen gyökereket, de ez nem változtat semmin. Nem érdekelt soha, hogy ezért hülyének néztek, de ha tudatára ébredtem - vagy szándékosan beszélt nekem erről valaki, - tiszteletben tartottam mindig, hogy tartozik valaki egy másik emberhez (és félreálltam, amikor észrevettem, hogy sokan vagyunk egy párkapcsolathoz).
szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Kamuzol, nem azt mondtad hogy megkéred szépen majd ha nem fogja fel akkor bunkón.... Eleve bunkózol mindenkivel ez itt a probléma
szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Amelyik férfi nem érti az udvarias, de egyértelmű visszautasítást, az a mentálisan elmaradottabbakat képviseli. Az, hogy férfi, itt csak annyira játszik szerepet, hogy ő van az állandó kezdeményező szerepében, míg a nők a fogadó oldalon vannak.

Ennek a női megfelelője talán az, mikor kétértelmű üzenetekkel hülyíti a fiút és így figyelmet és kedvességet és miegyebet csal ki belőle, ami alapjáraton csak egy randipartnernek járna ki ilyen módon.

szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!