Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak mitől van ekkora...

A férfiaknak mitől van ekkora egójuk?

Figyelt kérdés

Bármilyen nagyhasu,vagy épp kopaszodó, összenőtt szemöldök,kicsit se jóképű,de úgy érzi ő jó csávó és mindenkinek ő kell. Közben meg a másik oldalon azt hallom, hogy 50kilos tök csinos nők sirnak hogy csunyanak érzik magukat. Miért van ez?

Most hagyjuk hogy nyilván vannak kivételek,de szerintem mind ismerjük ezt a két jelenséget


aug. 12. 08:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
62%
Attól hogy még valaki nem a te elvárásaidnak néz ki jól, lehet más meg oda van érte. Ellentétben a lányokkal, akik okkal sírnak, mivel lehet csak hisztis libák.
aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

A nagyhasú, kopaszodó férfiaknak már nincs is joguk párkapcsolatra??? Húzzák le magukat a wc-n?


Volt egy ilyen dalszöveg is: "Mindenki szerelmes lehet, az általában ugye nagyon is jó. Legyen kövér, csúnya vagy kopasz, a szerelem az ugyanaz, főleg ha neked is jóóóóó"

aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem egészséges önbizalmuk van, csak túlkompenzálnak, amit te egónak nevezel. Ez csak védekezés az igazsággal szemben. De amúgy, emaitt még igaz is lehet, hogy sok nőnek kellenek. Hiszen a nők meg összetévesztik ezt a túlkompenzálást a férfias határozottsággal. Csak később jönnek rá, hogy ez nem az, ami.
aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A másik huszonéves vagyok, kb 50-60 éves oda jön a vasútállomason hogy megismerne. Neki állt feljebb,hogy mondtam van párom. Se nem jókepű,se nem gazdag, lánya lehetnék... Nem tudom mit képzel...
aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért legyen kisebb? Kinek lenne jó?
aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

2-ES VÁLASZ HASZONTALAN.


Hogy legyek öngyilkos?

aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
#4 Ugyanígy jártam én is fiatal koromban. Ezt az idősebb korosztályt egyszerűen nem lehetett levakarni. A fiatalok elfogadták, nem erősködtek. Egyszer a strandon rám ragadt egy idős pasi. Mondtam, hogy a férjemet várom, nagy nehezen elment. Aztán egy idő múlva visszajött, és mondta, hogy látja, a férjem még mindig nem jött meg. Végül aztán elment, de nem volt könnyű megszabadulni tőle.
aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert buták.

Az egoista ember általában buta.

aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Az is benne van, hogy férfiként ha nincs kiállásod eltaposnak a fszba, ha meg van akkor legalább néha bejön.

Nőként elfogadottabb keseregni ilyen problémán. Férfiként leállsz ezen keseregni vagy homo vagy incel vagy az emberek szemében azonnal. Szóval sokan belül bizony keseregnek, kintre meg vetítenek mert az objektív kimenetele a dolognak akkor is jobb ha hazugság.

aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

#9


"Az is benne van, hogy férfiként ha nincs kiállásod eltaposnak a fszba, ha meg van akkor legalább néha bejön."


Hát igen, igazából ez az oka az egésznek. Férfiként mindenképpen adni kell az istencsászárt, különben a nők is, férfik is semmibe vesznek.

aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!